7 různých ženských orgasmů. Jaký jste zažila vy?

Eva Vogelová

Ženy bohužel nedosahují orgasmu tak často jako muži. Některé to však mají vyvážené různými druhy vyvrcholení, ze kterých mají přímo božské pocity. Jaké druhy orgasmů máme na mysli?

  1. Bradavkový orgasmus

Prsa jsou pro ženu ozdobou, na kterou se dobře chytají muži. Kromě přitahování chlapců a krmení dětí mají ňadra však ještě jednu funkci. Dokáží vyvolat dívce orgasmus, když jí někdo hněte bradavky nebo rovnou celé poprsí. Chce to však v sobě vyvolat velkou vášeň. Bez ní by to tahle nefungovalo. Každá žena má jinou citlivost prsou a z toho důvodu to jde jen jen poměrné malému procentu žen.

  1. Vaginální orgasmus

Vaginálního orgasmu nedosahuje mnoho žen. Jen málo slečen si ho dokáže naplno užít. Některé se o to pokoušejí, ale potřebují dlouhou stimulaci a romantickou předehru. Jedná se o dráždění vnitřku pochvy tam, kde se nachází bod G. Stimulovat takové místo není nutné jen s pomocí penisu, ale i různými pomůckami. Pokud se takhle konečně povede ženě vyvrcholit, které to předtím nešlo, je to jízda.

  1. Klitoriální orgasmus

Kritoriální orgasmus je největším potěšením téměř všech žen. Lze ho dosáhnout jen s pomocí stimulace poštěváčku. Každá žena však vyžaduje trochu jinou techniku, která jí vyhovuje. Z toho důvodu je potřebné, aby si ji našla sama nebo případně s protějškem, který jí s tím pomůže.

  1. Multiorgasmus

Zažily jste někdy více orgasmů těsně za sebou? Pokud se to podaří, znamená to velké blaho. Některým se stává, že zažijí několik menších vyvrcholení hned za sebou, které se ukončí velkým orgasmem. Jiné zase prožijí jeden vrchol, vzrušení jim trochu klesne, ale po chvíli jsou schopné se dráždit znovu a poté dosáhnou opět nejvyšší slasti. Mohou to takhle dělat dokola, dokud se jim to neomrzí.

  1. Mokrý orgasmus

Žena, která dokáže prožít mokrý orgasmus, se pravděpodobně řadí mezi ty nejšťastnější na světě. Nejspíš jste správně uhodli, že takového vyvrcholení dosahuje ještě méně žen než u vaginálního. Přáli bychom ho každé ženě, protože na něj pocitově nejspíš žádný jiný nemá. Spočívá v tom, že se v pochvě uvolní sekret ze žláz umístěný v okolí močové trubice právě v tu chvíli, kdy je žena drážděna na více místech. Mokrému orgasmu se jinak říká také ženská ejakulace, protože z dívky vystříkne či vyteče právě ten výše zmíněný sekret. To se relativně podobá mužskému vyvrcholení.

  1. Bezdotykový orgasmus

Spontánní orgasmus je velice vzácný. Znamená to, že se žena vzruší tak moc až vyvrcholí. Ovšem bez jakékoli dotyku. Napomáhají jí k tomu různé erotické představy. Sama se s pomocí svého mozku dokáže stimulovat natolik, že samovolně vyvrcholí. Případů dívek, které to dokázaly, je poměrně málo.

  1. Anální

Anální sex pro mnohé ženy nepředstavuje zrovna lákavou představu, jak si užít milostné hrátky. Některé ho však mají rády, a to dokonce natolik, že si s pomocí dráždění konečníku dokáží vyvolat orgasmus.