7 sexuálních tipů od profesionálních domin

Pavla Gabrhelíková

Zjistili jsme, jak to udělat, aby byl i dlouhodobý vztah plný vášně a sexuchtivosti. A ne jen tak od někoho, ale od profesionálek! Muži si jw objednávají, když chtějí ukojit své úchylky. Díky tomu během své praxe pronikly do tajů různých sexuálních tužeb i lidské psychiky.

  1. Seznam sexuálních přání. Slečna Hudsy Hawn, BDMS vztahový kouč, navrhuje, abyste si s partnerem napsali společný seznam sexuálních přání. Rozdělte ho na tři části. Zelený sloupeček vyhraďte pro věci, které byste si přáli zkusit ze všeho nejvíc. Žlutý pro něco, co byste ještě museli s partnerem probrat a stanovit si hranice, a červený pro něco, co NIKDY neuděláte. A kdo ví? Třeba později něco z červeného poputuje do zelené zóny!
  2. Netrvejte na orgasmu. “Flirtujte, líbejte se, říkejte si čuňačinky – to jsou věci, ke kterým orgasmus nepotřebujete,” alespoň podle slečny Iris, profesionální dominy z Los Angeles. “Nakonec budete tak vzrušení, že zažijete nejlepší orgasmus svého života!” dodává.
  3. Mluvte o sexu jinde než v posteli. Profesionální společnice z Chicaga slečna Velvet tvrdí, že komunikace je nejdůležitější: “Nejvíc sexy je, když umíte mluvit o svých touhách, potřebách a překračování sexuálních hranic. A ještě víc sexy je slyšet to od partnera.”
  4. Zhmotněte své fantazie. Slečna Justin Cross, profesionální domina a BDSM konzultantka, radí: “Určitě jste někdy přišli například do hospody a přemýšleli o tom, jak byste si to rozdali na baru. Zkuste s partnerem tyto fantazie realizovat. Pokud to není možné, zkuste si na různé situace zahrát doma. Někdy stačí na rozrajcování fantazii popsat!”
  5. Zkuste si zahrát na submisivního a dominantního. Slečna Iris radí, že se nemusíte držet pravidel v pornu a rovnou se začít mlátit dutkama. Začněte zlehka, abyste vůbec zjistili, jestli na to jste. Stačí partnerku přitáhnout za vlasy nebo partnera přivázat k posteli. Udělejte si ve hře na podřízeného a nadřazeného vlastní pravidla.
  6. Experimentujte s vibrátorem. Sexuální hračky do ložnice vždy vnesou vzrušení! Slečna Georgia Payne vám prozradí i trik: “Pokud váš partner sedí u televize nebo pracovního stolu, vezměte si vibrátor a ukažte mu, o co přichází, sama. Neexistuje chlap, který se na vás hned nevrhne!”
  7. Mějte sex očima. Hudsy Hawn tvrdí, že udržovat během sexu s partnerem oční kontakt je absolutně úžasné. I při orálním sexu. Když si koukáte hluboce do očí a u toho se dotýkáte, má to prostě něco do sebe.