7 tajemství ze života Beyoncé: Trpěla depresemi (kdo ne) a měla finanční potíže (kdo ne?!)

Redakce

Krásná, slavná a úspěšná, to je Beyoncé. Jaká jsou ale její tajemství?

  1. Finanční problémy – Beyoncé má nyní asi 250 milionů dolarů, ale v minulosti tomu tak nebylo. Rodiče počítali každou korunu. Matka Tina byla dokonce obviněna z nějakých podvodů a museli vyhlásit osobní bankrot.
  2. Zlomená rodina – Rodiče se rozdělili v roce 1995. Tina se s Beyoncé a Solange přestěhovala do malého městského domu, ale finančních problémů se nezbavila. Dokonce jim chtěli vypnout vodu a elektřinu.
  3. Deprese – Beyoncé se tehdy vytratil úsměv ze rtů a byla v depresích. Uzavírala se ve svém bytě a nechtěla s nikým komunikovat. Bohužel jimi nárazově stále trpí.
  4. Životní trauma – Když bylo popové hvězdě patnáct let, zemřel její milovaný učitel. Podlehl při boji s rakovinou. Díra v srdci se jí prý nikdy nevyplnila.
  5. Útěk z místa činu – Zpěvačka prožila děsivou autonehodu. Spolu se svým tehdejším přítelem, bratrancem a jeho přítelkyní jeli po dálnici nedaleko Houstonu. Auto ale narazilo do jiného a několikrát se převalilo. Beyoncé od této nehody utekla. Měla prý strach z reportérů.
  6. Léčba – Otec zpěvačky se léčil ze závislosti na sexu.
  7. Nezájem – Když si Jay-Z řekl poprvé o její číslo v roce 2011, Beyoncé prý neměla zájem. Nakonec ji ale dostal!
Témata:,