7 tipů, jak mít úspěšný sex po telefonu

Redakce

Nevychází vám rande ve stejný čas a na stejném místě? Nevadí, ještě jsou tu další možnosti a nemyslíme tím placený sex po telefonu, ze kterého vy nemáte nic a provozovatel majlant. Nabízíme vám jednoduchý návod, jak to zvládnout s přehledem na cestách se stálou nebo i nenadálou odloučenou partnerkou či partnerem.

 1. Příprava. Rande po telefonu, které končí nebo začíná sexem, je jako jakékoliv jiné rande. Je třeba ho připravit a říct, kde se začíná, u koně nebo rovnou v bytě (šmajchlkabinetu). Také je dobře vybrat si čas, kdy víte, že se nebudou řešit pracovní bludy nebo pohřeb příbuzného. Samozřejmě je přípustné mít sex po telefonu nebo i s videem po internetu jako jednorázovou nahodilou známost, ale ze zkušenosti se vždy vyplatí plánování.
 2. Příprava vol. 2. I zde existuje nezastupitelná předehra. Vzhledem k tomu, že váš partner je třeba tisíce kilometrů daleko, je efektivní se naladit sama / sám. Vonná koupel, soft muzika, dobrá uvolněná nálada, sklenka červeného (ano, už je podzim, bejby) a proč ne – sem tam se trochu pohladit, že. Když se připravujete na normální návštěvu partnera, také myslíte a vlastně úplně nemyslíte zrovna na sex. Takže je to staré dobré osvědčené „co kdyby“.
 3. Hovor začíná. Berte to jako jakýkoliv jiný hovor. O co jde? No přece cítit se v pohodě. Není žádnou vědou se před akcí chvilku rozehřívat debatou o blbostech všedního dne, jako je počasí (a to jak víme, je zásadní). Muži mohou volit nižší tóninu hlasu navozující intimitu a ženy zvolí, co je jim vlastní pro svádění. Nevyžádaná rada zdarma: dýchejte u toho!
 4. Téma a zase téma. Ano, o čem se dále bavíte je rozhodující. Pokud je to váš první sex po telefonu, jsou důležitá témata, jako jak moc vám chybí, co byste dělali, pokud byste byli zrovna spolu, co máte na sobě, jak se cítíte, jaké to bylo naposledy apod.
 5. Akce. Aby k ní došlo, je vhodné mít pokryté následující tři etapy hovoru:
 • Co zrovna děláte? Rozepínáte si blůzku, přemýšlíte o sundání kalhotek, začínáte se hladit tam a tam…
 • Co chcete dělat? Vzpomeňte si na to, jak jste to dělali posledně. V případě nového partnera si řekněte o to, jak se vám to líbí. Má to být sexy debata.
 • Optejte se, co by partner / ka dělal / a vám.
 • Popište, jak se na základě prožívaného cítíte. Nikoho nevyrajcuje víc, než popis toho, co vám sexuálně přes telefon právě působí. Věřte expertům z Koule.cz.
 1. Akce vol. 2. Dávejte najevo emoce. Sexuální kňourání a naříkání je v této fázi fajn. Masturbujte, pokud se na to cítíte. Poslouchejte, co se děje na druhém konci linky. Myslete na to, že cesta je cíl spíš než cíl samotný. Když se uděláte, je to super. Pokud ne, prožili jste s partnerem chvilku intimity. Přes oceán nebo jiné vzdálenosti se to počítá…
 2. Konec. Ve skutečnosti nejsou žádná pravidla na konec telefonátu. Po sexu v posteli také nejsou pravidla, snad až na to neusnout ihned poté.

10 zajímavých faktů o ňadrech, které ještě možná neznáte

26 druhů oblečení, které chlapy nejvíc rajcuje: Podvazky, punčochy a síťky