7 tipů, jak si přivydělat, aniž byste se u toho museli nějak zvlášť nadřít

Eva Vogelová

Rádi byste si přivydělali nějaké peníze, ale nechcete se u toho moc zpotit? Máme pro vás několik tipů, jak snadno získat malou finanční injekci.

  1. Přihlaste se na komparz

Pokud bydlíte ve velkém městě, můžete se zaregistrovat do komparzního rejstříku. Budou vám chodit esemesky s nabídkami. Občas hledají lidi různého věku, aby jim tleskali na povel v publiku v nějakém pořadu. Za tuhle práci, kde skoro nic neděláte, v podstatě jen čučíte, dostanete několik stovek. Někdy castingové agentury hledají křoví do filmu či seriálu. Budete se procházet po ulici kolem ústředních postav. Díky tomu se můžete setkat i s nějakým slavným hercem a ještě za to dostanete zaplaceno. To jde, ne?

  1. Prodejte všechno, co nepotřebujete

Přeberte si doma veškeré věci, na které se už jen práší a dlouho je nepoužíváte. Nemyslíme tím jen oblečení, ale i knihy, obrazy, nábytek, plyšáky nebo funkční starou elektroniku. Na internetu můžete najít různé bazary, kde tohle všechno můžete prodat. Dnes už je to tak jednoduché, že si stačí do telefonu stáhnout nějaké aplikace, skrze které dostanete všechno harampádí z domu. Pokud máte těch věcí hodně, uvidíte, že si na nich můžete vydělat i relativně dobrou částku.

  1. Foťte

Pokud se focení budete nějakou dobu věnovat, můžete díky němu vydělat. Různé firmy si platí fotografy, aby jim fotili na zakázku. Dále můžete fotografie prodávat do fotobank nebo vydělávat na sebe. Pokud se u lidí osvědčíte, budou vás doporučovat dál a můžete jim dělat hezké fotky, za které vám zaplatí.

  1. Hlídejte domácí mazlíčky

Máte rádi zvířata? Někteří lidé na ta svoje nemají vždy čas, protože mají hodně práce. Proto potřebují občas využít někoho, kdo s nimi vyrazí ven na procházku a nakrmí je. To by člověk dělal rád i zadarmo, ale páníčkové za takovou službu rádi i zaplatí.

  1. Vrhněte se na kosmetiku

Tato práce je směřovaná spíše na dívky. Můžete prodávat kosmetiku. Rozhoďte sítě a nabídněte kamarádkám výrobky. Získáte procenta z prodeje. V neposlední řadě se také můžete naučit dobře nalíčit sebe i ostatní ženy. Pokud v tom budete dobré, můžete pořádat soukromé i veřejné kurzy, kde budete učit ostatní dámy hezky se namalovat. Za to dostanete také zaplaceno. Když budete hodně aktivní, můžete se posouvat i na vyšší pozice, které by pro vás znamenaly větší finanční odměny.

  1. Doučujte studenty

Ovládáte dobře nějaký jazyk či matematiku? Pak můžete několikrát týdně doučovat studenty, kteří školní látku nechápou. Možná se u toho trochu zapotíte, protože ti doučovaní nemusí hned pochopit, co jim vysvětlujete. Jde o práci jen pro trpělivé jedince. Za doučování si v klidu můžete účtovat dvě stovky na hodinu.

  1. Darujte plazmu nebo sperma

Nejjednodušší to mají pravděpodobně muži, kteří chtějí darovat sperma. Vyplní dotazníček a masturbují v oddělené místnosti. Finanční odměna za tuhle prácičku se pohybuje kolem tisícovky. K tomu vám ještě zaplatí za cestu či za ušlý čas. Darování plazmy už není tak jednoduché, protože u toho ucítíte bolest a může se vám z toho udělat špatně. Ale můžete tam chodit každý měsíc a hezky si přivydělat.

Témata:,