7 věcí, které na vás hned prásknou vaše uši, obočí nebo například výška čela

Pavla Gabrhelíková

Po přečtení našeho článku vám bude stačit, abyste si někoho změřili pohledem, a budete vědět, zda ho přijmout na pracovní pozici, skočit s ním do postele, nebo ho dokonce zaháčkovat do dlouhodobého vztahu.

  1. Vlasy. Blondýny mívají víc chlapů, protože vvypadají důvěryhodněji než brunety, zrzaví lidé zas mají nižší práh bolesti. Některé studie taky prokazují, že množství vlasů na hlavě odráží inteligenci: čím víc, tím líp.
  2. Čelo. Široké čelo značí člověka plného nápadů, je chytrý, pracovitý a rozumný. Lidé s vysokým čelem jsou vážní a uzavírají jen doživotní přátelství. Ploché čelo mají věcní lidé a ustupující čelo prozradí netrpělivého a zbrklého požitkáře. Lidé s nízkým čelem by se neměli hrnout do podnikání.
  3. Tvar obličeje. Chlapi s úzkou hlavu působí důvěryhodněji, mužské rysy zase symbolizují věrnost. U lidí s širokým obličejem buďte ve střehu, dokud je lépe nepoznáte. Muži s velkým obličejem totiž mnohem častěji podvádí.
  4. Obočí. Husté obočí signalizuje přátelského a aktivního člověka, který miluje večírky. Naopak jedinci s tenkým, slabým obočím jsou velmi organizovaní a moc legrace si s nimi neužijete. Čím tmavší obočí, tím větší tvrdohlavec. Pokud znáte někoho, kdo má obočí skoro na čele, je to rozený vůdce.
  5.  Oči. Majitelé blankytně modrých očí jsou slabší, a to fyzicky i psychicky. Když je v modré trochu šedé, jsou to lidé neustále analyzující své emoce. Hnědoocí jsou jako barva jejich očí: vroucní, laskaví a pečující. Na zelenoočky bacha, rychle se začnou nudit. Lidé, u kterých dominuje šédá, jsou chladní a bezstarostní.
  6. Nos. Lidé s orlím nosem jsou vzpurní a je jim jedno, co si o nich myslíte. Špičatý nos značí velké vůdce, kteří ale nejednají agresivně, aby dostali to, co chtějí. Rovný a široký nos značí kreativního umělce. Jsou to lidé, kteří fandí inovacím a rádi pracují. Malé nosíky jsou typické pro lidi s výborným smyslem pro humor.
  7. Uši. Člověk s odstátýma ušima je rád středem pozornosti. Lidé s velkým ušním lalůčkem jsou výborní milenci a rádi se obklopují luxusem. Je-li horní část ucha větší, než spodní, jde o vysoce inteligentního tvora. Malé uši značí tišší osobnost.