7 věcí, které dělejte místo toho, než abyste mu napsala

Paga

Je jedno, jestli musíte dělat nedostupnou, nebo jste se rozešli a vy byste mu nejraději každý den ve dvě ráno (spánek se všem lidem po rozchodu vyhýbá) napsaly, jak vám chybí, nebo jaký je hajzl. Prostě mu nepište. Ale jak?!

  1. Režim letadlo. Pokud jdete pít, dejte telefon do režimu letadlo a schovejte ho někam, kde k němu nebudete mít okamžitý přístup. Nejdřív samozřejmě uvědomte kamarády a rodinu, aby po vás nevyhlásili pátrání. Telefon najděte a zapněte, až nebude poblíž alkohol.
  2. Vana. Běžte do vany, nalijte si sklenku vína (telefon je schovaný a vy z té vany jen tak nevylezete) a pusťte si nějakou dobrou hudbu. Přemýšlejte o tom, jak skvěle vám bylo, než jste se potkali, a jak skvěle vám zase bude i v případě, že se už neuvidíte.
  3. Napište to. Pokud máte pocit, že jestli mu to nenapíšete, tak vás to roztrhá, vezměte si tužku, papír a pište. Vypište se ze všeho, co mu chcete říct. Uvidíte, že se vám definicí vlastních pocitů a myšlenek uleví. Pak to vyhoďte, spalte, rozpusťte, jen mu to proboha nikdy nedávejte přečíst!
  4. Filmy. Vypusťte sledování filmů s postavami, které vám připomínají jeho, vás nebo váš příběh. Raději se při krácení dlouhých chvilek vraťte k hororům.
  5. Stáhněte si Tinder. Nebo podobnou aplikaci a sledujte, kolik jiných chlapů můžete mít. Co když se už neozve? Tsss, jak že se vůbec jmenoval?
  6. Na pár dní vypadněte. Pokud je zima, jeďte na hory, pokud letní prázdniny, jeďte někam sbírat pomeranče. Cestování a poznávání nových lidí a krajů vás zaměstná natolik, že si na něj ani nevzpomenete.
  7. Změňte účes. A kupte si konečně pořádný make-up a zajděte si na nehty. Nemusíte vypadat tak, jak se cítíte. Uvidíte, že když budete vypadat lépe, lépe se budete i cítit. Alespoň trochu.