7 věcí o vašem vztahu, které byste neměla říkat ani nejlepší kamarádce

Redakce

Holky jsou prostě holky. Rády se baví o mužích, které chtějí ulovit, a jakmile nějakého uloví, chtějí zase mluvit o vztazích. Některé věci ale nejsou ani pro ty nejvěrnější kamarádské uši. Jako třeba...

 1. Osobní problémy vašeho partnera
  Pokud váš partner pije nebo má hysterické záchvaty, které se vás dotýkají, tak je asi v pořádku říct si o pomoc. Ale vyprávět kámošce o tom, jak se mu zase vrátily hemeroidy, to je mimo mísu.
 2. Slabosti vašeho partnera
  A tím myslíme jeho komplexy a obavy. Jeden z ukazatelů kvalitní vztahu je, že jste parťáci a můžete si věřit. Svěřit se někomu s tím, čeho se bojíme, je těžké. Vyslepičit to do světa není férové.
 3. Detaily z vašeho sexuálního života
  Víte, jak se muži baví o sexu? „Tak co včera?“ „No jo.“ „A dobrý?“ „Dobrý.“ Ženy sex rády probírají podrobně, ale přece jenom – ani vaše kamarádky nemusí vědět úplně všechno.
 4. Všechno, co je určeno jen vašim očím
  Jakékoliv sextovky, fotky penisu nebo jiné intimní věci si máte prohlížet jen vy. Aby v tom listovaly kámošky, ale no tak, copak jsme na střední?
 5. To, co si váš partner o kamarádkách myslí
  V ideálním případě se mají navzájem rádi, ale nežijeme v perfektním světě. Pokud nechcete být sama proti sobě a nechcete vytvořit zbytečné napětí, pomlčte o tom, že váš milý řekl o kolegyni, že „když je teď při těle, tak má aspoň větší prsa“.
 6. Věci o vašem vztahu, které jste jemu ještě neřekla
  Ano, někdy je potřeba se poradit, to je jasné. Váš partner by ale měl být váš nejbližší přítel a nechcete přece, aby se k němu něco soukromého nebo nepříjemného doneslo jiný kanálem než od vás.
 7. Všechny vaše neshody
  Opět – když se pohádáte s partnerem, jasně, že se běžíte vyvztekat, případně vybrečet ke kamarádkám. Ale váš vztah je soukromá záležitost, není to reality show. Takže ty opravdu těžké věci si nechte pro sebe.

Káčin zápisník: 5 věcí, které určitě NEdělá místo toho, aby vám psal (tak se uklidněte)

6 znamení, že jste úplný blázen do člověka, co se vám líbí