7 zaměstnání, kterých je kritický nedostatek! Nehodíte se pro některé z nich?

Pavla Gabrhelíková

Zaměstnavatelé vám totiž utrhají ruce! Všichni by chtěli sedět v teplém kanclu s nohama na stole a brát třicet čistého... Tady jsou zaměstnání, ve kterých sice budete muset pracovat, ale dostanete královsky zaplaceno!

Při vykonávání těchto pozic si sice máknete, ale taky dostanete hezky zaplaceno nebo uděláte něco pro svět. A od toho tu přece jste, ne?

  1. Sestřička. Je to sexy, je to náročné, je to potřeba. Navíc si pak doma můžete hrát na doktory s real kostýmem.
  2. Kamioňáci a kurýři. Budete mít k dispozici velkou káru, můžete si zapálit, kdy chcete, když budete řvát na lidi, nikdo vás nepotrestá (protože všichni ví, co je to za dementy) a můžete si celý den pouštět hudbu. A stačí vám k tomu řidičák.
  3. Vývojáři. Ajťáků je, i když se to tak nezdá, pořád velký nedostatek. Teda těch, kteří něco umí. Jestli jste divní a vždyčky vás bavila matika a PC, už neváhejte.
  4. Prodejci. Jestli byste prodali mrtvému zimník, jste vyborní manipulátoři a nejste schopní chvilku držet pusu, je tahle práce přesně pro vás.
  5. Zákazniká podpora. Tady se vyplatí obrnit trpělivostí. Ale když se to naučíte dělat dobře, budete sedět ve svém vysněném kanclu a s nohama na stole.
  6. Traktoristi. Vyjíždět na traktoru za východem slunce v sobě prostě má kus romantiky. Proč by to jinak bylo v tolika českých televizních reklamách?
  7. Řemeslníci. Udělat tabulku v excelu umí dneska každý. Ale nahodit stěnu, vyvložkovat komín, natáhnout elektriku nebo vymalovat pokoj skoro nikdo.