7 znamení, že jste našli partnera na celý život

Eva Vogelová

Princové na bílých koních sice už dávno vymřeli, ale existuje šance, že narazíte na muže, se kterým vám bude dobře. Jak poznáte, že je to právě ten, se kterým chodíte?

  1. Píše vám každé ráno esemesku

Vzbudíte se, jste v práci či ve škole a každý den vám přijde od přítele textovka? Nemusí v ní být nic extrémně důležitého. Stačí, že se vás zeptá, jak se máte či jak se vám vstávalo. To značí, že se o vás zajímá a myslí na vás každý den, i když spolu zrovna nejste. Pokud to váš partner dělá i po několikaletém vztahu, rozhodně si nehledejte jiného.

  1. Poslouchá vás, když jste naštvaná nebo smutná

Svěřování se se svými pocity a emocemi je pro ženy velmi důležité. Když se cítíte smutně nebo naštvaně, partner si s vámi sedne a zeptá se vás, co se stalo. Nechá vás, ať se pořádně vyvztekáte nebo vypláčete na jeho rameni. Pokud máte pocit, že vás opravdu poslouchá a zajímá se o vaše problémy, máte velké štěstí.

  1. Podporuje vás

Váš přítel chápe, že jste si zvolili své cíle, a podporuje vás. Dělá to, protože vás má rád. Chápe, že v nějakém životním období na něj nebudete mít tolik času – právě kvůli snům. S radostí počká na to, až si ho na něj opět uděláte.

  1. Nikdy vás nenechá ve štychu

Pokud máte potíže, nikdy vás v nich nenechá. Pokud je to v jeho moci, vždycky vás vytáhne ze všech problémů. Takových mužů na světě není moc, proto se ho držte jako klíště.

  1. Vždycky vám odepíše nebo zavolá zpět

Napíšete mu esemesku. Na něco se potřebujete zeptat, nebo mu sdělíte, že se na něj těšíte. Odepíše vám vždycky do hodiny? To je skoro zázrak. Někteří pánové si dávají totiž hodně na čas. Odepíšou pozdě, nebo na svou drahou polovičku zapomenou. Máte to jinak? Někdy ani nemusíte psát první, ale on vás bombarduje esemeskami sám? Podařilo se vám ulovit muže, který vás má rád a vždycky se na vaši textovku těší. Držte si ho!

  1. Zvládá řešit problémy ve vztahu

Každý pár si někdy prožije těžké chvíle. Pravděpodobně nikdo nemá dokonalý vztah. To však nevadí, pokud spolu potíže dokážete řešit. Pokud něco mezi vámi není v pořádku, váš partner se to snaží aktivně řešit. Komunikuje s vámi o tom a snaží se u toho nerozčilovat. Chápe, že je to pro váš vztah potřebné. Nevyhýbá se tomu. Očividně má o vás velký zájem. Neopouštějte ho ani za nic.

  1. Chápe, že si potřebujete udělat čas i na své blízké

Máte v plánu si zajít s kamarádkami na party nebo s kamarádem na kafe? Vás protějšek nemá nic proti? Očividně chápe, že potřebujete trochu volnosti. Nechce vás připravit o přátele tím, že si vás připoutá k tělu. Pokud máte takového muže doma, nepouštějte se ho.

Témata:,