7 znamení, že jste potkali svoji spřízněnou duši

Eva Vogelová

Možná chodíte se svým protějškem už nějakou dobu, ale zatím jste si neuvědomili, že jde o lásku vašeho života. Následující náznaky vám dokáží, že jste našli svoji spřízněnou duši.

  1. Představa o budoucnosti už ve vás nevyvolává úzkost

Se svým protějškem se cítíte v bezpečí. Vytvořili jste si společné zázemí plné lásky a tolerance. Myšlenka na budoucnost už vás tolik netrápí. Dříve jste se strachovali, že vás vyhodí z práce, nevyjdete s penězi nebo se ve vašem životě něco zvrtne. Nyní jste klidnější, protože máte svého partnera, který tu pro vás bude v dobrém i ve zlém. Navíc možná máte společné plány do budoucna.

  1. Máte pocit, že spolu chodíte roky, i když to není pravda

Možná jste spolu teprve půl roku nebo rok, ale máte pocit, že spolu žijete alespoň deset let. Můžete se na sebe navzájem spolehnout. Se vším se společně svěřujete, nestydíte se před sebou. Začínáte tušit, jaké bude mít na určité situace váš protějšek názor. Trávíte spolu spoustu času a dobře se navzájem znáte. Máte pocit, že víc už se poznat snad ani nemůžete.

  1. Nedělá vám problém vymyslet pro sebe navzájem dárky

Narozeniny a Vánoce představují pro mnohé páry peklo. Někteří totiž nevědí, co si neustále kupovat. Většina z nich si totiž to, co chce, koupí už během roku. Z tohoto důvodu není jednoduché se pak navzájem překvapit. Pokud se vám dárky vybírají snadno, máte svého partnera přečteného a on vás možná také. Oba vždy víte, jak si navzájem udělat radost.

  1. Vztah se vám jeví jednoduše

Pokud nemáte ve vztahu potíže a s partnerem si rozumíte, není na něm nic složitého. Nechápete, co na vztazích ostatní vidí tak složitého. Dokážete se bez větších problému s protějškem navzájem respektovat. Vídáte se téměř každý den a všechno mezi vámi funguje, tak jak by mělo. Růžové brýle jste už dávno sundali a i přesto si skvěle rozumíte. Nemáte potřebu ve vztahu vytvářet složitosti.

  1. Jste milenci, dobří kamarádi i partneři

Funguje vám to v posteli, jste si navzájem oporou, dokážete se na sebe spolehnout jako nejlepší přátelé a vzájemně k sobě cítíte lásku? Jde o ideální kombinaci. Znamená to, že se k sobě skvěle hodíte. Možná si občas vyměníte názory, ale ani náhodou byste neměli udělat nic, co by vaši vzájemnou důvěru zlomilo. Máme na mysli především nevěru. Nestojí za to.

  1. Dokážete spolu mlčet

Nemusíte si spolu neustále o něčem povídat. Když nemáte o čem mluvit, nevymýšlíte zbytečně povrchní témata, jen abyste něco říkali. Stačí vám, když jste spolu v jedné místnosti, díváte se na sebe nebo vedle sebe ležíte a mlčíte. Užíváte si společnou chvíli, která pro vás má velkou cenu. Cítíte, že jeden druhého milujete. K vyjádření své vzájemné lásky žádná slova nepotřebujete.

  1. Ukazujete si navzájem své slabosti

Odhalujete si navzájem to, co byste ostatním lidem nikdy neukázali. Člověk se snaží být na veřejnosti silný a stabilní, ale vevnitř je to jinak. Navzájem se svěřujete o svých slabostech, které vás trápí. Možná jste udělali něco špatného a velmi se za to stydíte, ale jste schopní se o to podělit se svým protějškem, který vás podpoří.