8 dárků, kterými potěšíte muže na Valentýna

Redakce

Valentýn se rychle blíží a vy nevíte, čím obdarovat svého partnera? Máme pro vás osm kreativních tipů. Inspirujte se.

  1. Hvězda. Chtěly byste obdarovat svého miláčka něčím velmi originálním? Pojmenujte po něm hvězdu na nebi. Takový dárek lze jednoduše pořídit na internetu. Přijde vám balíček a v něm najdete souřadnice vaší zakoupené hvězdy, podle nich ji můžete na obloze snadno vyhledat. Název hvězdy zaregistrujete v národním registru. Představte si, že půjdete s partnerem na procházku, kouknete se na nebe a uvidíte jeho hvězdu. No není to romantické?
  2. Myš k počítači. Okupuje váš partner často počítač? Pokud ano, dál už si nad dárkem lámat hlavu nemusíte. Kupte mu originální myš ve tvaru toho, co má rád. Líbí se mu sportovní auta? Pořiďte mu počítačovou myš, která vypadá jako auto. Dokonce si můžete vybrat i značku.
  3. Rodokmen. Rodina je pro všechny na prvním místě. Nechte pro svého miláčka vypátrat něco o jeho rodině. Kdo byli jeho praprarodiče. Kam až sahají jeho rodinné kořeny. Možná pochází ze šlechtického rodu a ani o tom neví. Dneska se dá o minulosti jedinců zjistit mnohé. Stačí, když mu takovou službu objednáte na internetu. Uvidíte, že bude velmi překvapen.
  4. Kožená peněženka. Muž musí mít stylovou peněženku, je to pro něj chlouba. Vždy, když něco platí, ji vytahuje. Podle ní lidé okolo poznávají jeho životní standard. Stále žádnou mužnou peněženku nemá? Okamžitě mu ji pořiďte. Peněženkou nikdy nic nezkazíte. Naopak. Pokud vyberete pěkný design a kvalitní značku, bude vám velmi vděčný.
  5. Erotické pomůcky. Valentýn je svátek zamilovaných. Je to jedna z mála příležitostí, kdy je vhodné koupit vašemu partnerovi nějakou erotickou pomůcku.
  6. Spodní prádlo. Není nad to si z přítele udělat srandu a koupit mu něco vtipného. Na muže je vymyšlených spousta legračních trenýrek, boxerek nebo slipů. Vybírejte podle humoru vašeho muže, aby ho vtipné spodní prádlo od vás pobavilo.
  7. Lístky na sportovní utkání. Je váš miláček blázen do sportu? Fotbal, hokej, box či jiné sporty zbožňuje? Udělejte mu radost a kupte mu na ně lístky. Není to sice moc romantické, ale pokud vy takovým sportům neholdujete, pošlete ho tam s kamarádem. Popřejte mu, ať si to pořádně užije. Uvidíte, že vás za to bude zbožňovat. Kamarádi mu budou závidět, protože takovou velkorysou a chápavou ženu doma určitě nemají.
  8. Hodinky. Muži ocení, když na sobě mohou nosit kvalitu. Hodinky pro muže mají velkou hodnotu, ale musíte vybrat správnou značku, kterou váš partner ocení. Uvědomte si, že kdykoli váš miláček bude chtít vědět, kolik je hodin, koukne se na hodinky od vás. Připomene si, jak moc vás má rád. To za takový drahý dárek přece stojí.

20 vět, kterými zničíte intimčo a chlapa připravíte o počínající erekci: Už to bude? Tak asi dobrou, ne? Tak to nech být…

Nejhorší valentýnské dárky od mužů aneb tohle partnerkám nikdy nekupujte, pánové!