8 dárků, kterými potěšíte ženu na Valentýna

Redakce

Valentýn je za chvíli tady, ale vy stále nevíte, čím obdarujete svoji drahou polovičku? Nechte to na nás. Poradíme vám.

  1. Značková kabelka. Není nic, co by žena ocenila více, než je kabelka značky Louis Vuitton, Prada nebo Armani. Pokud ji darujete takovou věc, okamžitě vám skočí kolem krku. Ale pozor! Není to tak jednoduché, jak se zdá. Musíte umět vybrat správný typ a vhodnou barvu. Prošmejděte přítelkyni šatník a zjistěte, v jakých barvách chodí nejčastěji. Pokud si stále nebudete vědět rady, pořiďte jí černou a střihem jednoduchou kabelku. Tím nic nezkazíte a měla by se jí hodit ke všemu.
  2. Poukaz. Pokud máte hluboko do kapsy a taková kabelka je pro vás moc drahá záležitost, pořiďte vaší přítelkyni poukaz. Může být na masáž, kosmetiku nebo do vířivky. Odpočinkový zážitek každou ženu potěší. Na masáž nebo do vířivky můžete jít s ní a užijete si romantiku ve dvou.
  3. Kytice ze sladkostí. Ujíždí vaše partnerka na sladkostech a zrovna nedrží dietu? Nemáte co řešit. Překvapte jí kyticí vytvořenou z různých sladkostí. Taková věc se dá dneska pořídit téměř ve všech dárkových obchodech.
  4. Perly. Všechny ženy milují šperky. Svojí drahé polovičce ale nepořizujte jen tak ledajakou ozdobu. Kupte jí perly na krk. Málokterá žena je dneska vlastní. Vaše přítelkyně bude mezi ostatními ženami zářit a nikdo ji nepřehlédne. Za takové překvapení jistě dostanete valentýnskou odměnu v podobě žhavého sexu. To za to přece stojí.
  5. Wellness víkend. Ženy potřebují odpočinek. Darujte vaší přítelkyni odpočinkový víkend v luxusním hotelu a nejlépe all insclusive. Společně budete relaxovat, užívat si pohody a romantiky. Na pár dní vás opustí každodenní starosti a povinnosti. Nebudete se muset o nic starat, protože o vás bude pečovat hotelový personál.
  6. Polštář s vaším jménem či fotkou. Oba neděláte z Valentýna žádnou vědu? Pořiďte své polovičce levný polštářek a na něj nechte potisknout své jméno či fotografii. Pokud nebudete vždy spolu, vaše přítelkyně bude mít alespoň darovaný polštář, který jí bude připomínat vaši přítomnost. Takovým příjemným překvapením jistě nepohrdne.
  7. Spodní prádlo. Pokud se vyznáte ve velikostech vaší drahé polovičky, darujte jí sexy prádélko. Požitek z něj bude mít nejen ona, ale i vy. Navíc ho můžete využít už na valentýnskou noc.
  8. Parfém. Pokud nechcete sahat moc hluboko do kapsy, vsaďte na zaručenou jistotu. Parfémy jsou všude snadno dostupné. Je to vhodný dárek na poslední chvíli. Když k tomu přidáte i nějakou kytičku, partnerka vás nepošle do háje. Musíte si dát ale pozor, aby se vůně parfému hodila pro vaši polovičku. Může se také stát, že zvolíte špatnou vůni a váš dárek bude stát zaprášený v koupelně.

Nejhorší valentýnské dárky od mužů aneb tohle partnerkám nikdy nekupujte, pánové!

20 vět, kterými zničíte intimčo a chlapa připravíte o počínající erekci: Už to bude? Tak asi dobrou, ne? Tak to nech být…