8 děsivých faktů o domu v Amityville, podle kterého jsou natočené horory

Paga

Podle děsivé historie domu v Amityville se natočila řada hororů jako 3:15 zemřeš nebo Amityville: Probuzení. A co se vlastně stalo? Syn tu bezdůvodně postřílel celou svoji rodinu. Všechno nasvědčuje tomu, že byl posedlý démonem.

  1. Nikdo nic neslyšel. Vrah zabil všech šest obětí dost hlasitou puškou. Šel z pokoje do pokoje ke spícím členům rodiny. Podivné je, že výstřely nikoho nevzbudily. Proto všechny našli ležet s hlavou zabořenou do polštáře. A sousedi vypověděli, že tu noc slyšeli pouze štěkání psa.
  2. Zabíjet a pak na pivko. Pachatel Ronald DeFeo se po vraždách hezky v klidu osprchoval, oblékl a vyrazil do místního baru. Tam se začal chovat hystericky a vykřikovat, že to vypadá, že celou jeho rodinu někdo zabil. Byl to chlapec, který nikdy nebyl agresivní ani psychicky nemocný.
  3. Nešlo přestat. Když policie DeFea poprvé vyslýchala, tvrdil, že mu střelec držel pistoli u hlavy a donutil ho všechny zabít. Později se ale přiznal. Přesně řekl: „Jak jsem si vzal pušku, nemohl jsem prostě přestat zabíjet. Šlo to tak rychle!“
  4. Pokaždé jiný příběh. Ale to nebyla jeho jediná verze. Taky tvrdil, že nejdřív jeho sestra zabila otce, pak matku a ostatní a pak i sebe. V další z jeho verzí zabil svou sestru, když viděl, jak vraždí celou rodinu.
  5. Nová rodina. Dům nešel realitce prodat. Až po 13 měsících si jej koupila rodina Lutzových za 88 000 dolarů, což je v přepočtu něco kolem dvou milionů.
  6. 28 dní. To je počet dnů, které rodina vydržela v domě bydlet. Pak se začaly dít divné věci. Patriarch George Lutz se budil každou noc ve 3:15. To je čas, ve kterém se údajně odehrály předchozí vraždy. I když byla zima, po domě neustále létaly mouchy. Jeho žena Kathy pořád měla noční můry o vraždách, v noci se budila paralyzovaná, jednou dokonce levitovala nad postelí a proměnila se v 90letou ženu. Pořád slyšeli, jak se otevírají a zavírají dveře, když se šli podívat, bylo zamčeno. Taky viděli démona s ustřelenou půlkou hlavy a další podivnosti. No, kdo by se pak nestěhoval pryč.
  7. Kněz. Rodina se taky snažila dům nechat vysvětit. Kněz ho přišel pokropit svěcenou vodou. Pak ale slyšel hluboký, mužský hlas, který na něj zakřičel „Vypadni!“ Najednou dostal vysokou horečku a na rukou a nohou se mu objevila stigmata.
  8. Ne první, ani poslední. Každá další rodina, která se sem nastěhovala, zažívala to samé. Nakonec dům odkoupil nový majitel a vyjednává s městem o změně adresy. Pomůže to? Podle nás těžko.