8 důvodů, proč byste měli mít sex každý den, i když se vám zrovna nechce

Redakce

Myslíte si, že sex slouží jen na plození dětí a užívání si? Není to pravda. Pohlavní styk nám je prospěšný i jinými způsoby. Přečtěte si, proč je důležité řádit s partnerem v posteli minimálně jednou denně.

  1. Snižuje stres

Jste v neustálém stresu? Dlouhé dny plné napětí ve škole nebo v práci člověka vycucnou. Dobijte si baterky pravidelným sexem. Užívejte si ho s partnerem minimálně jednou denně. Během pohlavního styku tělo produkuje dopamin, endorfin, oxytocin a další hormony. Ty vám pomohou snížit stres a uvolnit pocity štěstí. Vaše tělo si celkově odpočine od běžných starostí.

  1. Zmírní migrénu

Když zrovna ženy nechtějí sex, často tvrdí, že mají migrénu. Většina z nich netuší, že právě velká bolest hlavy je důvod k tomu, aby na to se svým přítelem hupsly. Pravidelný sex zmírňuje obecně všechny bolesti. Řadí se do nich i migréna. Bolest zcela nezmizí, ale její intenzita se sníží. Slečny se teď už nebudou mít na co vymlouvat.

  1. Spaluje kalorie

Pokud jste na cvičení příliš leniví, mějte sex alespoň jednou denně. To, co nevypotíte v posilovně, ze sebe dostanete pomocí pohlavního styku. Vystřídejte společně spoustu poloh a rozjeďte to minimálně na půl hodiny. Spálíte tolik kalorií, jako byste běhali zhruba půl hodiny v parku. A navíc je to přece příjemnější, než se zadýchávat a potit na veřejnosti.

  1. Vyléčí nespavost

Pokud máte problémy se spánkem, nemůžete usnout a v průběhu noci se budíte, opět vám pomůže sex. Mějte pravidelný pohlavní styk a zhruba po dvou týdnech poznáte rozdíl. Budete spát zase jako miminko.

  1. Zvyšuje sebevědomí

Každý občas potřebuje zvýšit sebevědomí. Každodenní starosti ho totiž rychle snižují. Pokud budete každý den v sexu zkoušet nové polohy, techniky či své tajné sny, sebevědomí vám vyletí až do stropu. Budete mít ze sebe radost, že jste odvedli kus práce a něco dokázali. Pochvalte se za to!

  1. Zlepšuje krevní oběh

Stejně jako při sportu se při sexu všem lidem zvyšuje tepová frekvence. Tělo je více zásobováno kyslíkem a krev se dostane rychleji k jednotlivým orgánům. Z kůže odchází více toxinů. Proč tedy nemít pohlavní styk každý den, když to prospívá vašemu tělu?

  1. Vylepšuje vzhled

Pravidelný sex vám dodá svěží vzhled. Vaše tělo bude zdravější a vy budete spokojenější. Tohle všechno se odrazí na vašem vzhledu. Pohlavní styk omlazuje pleť, proto vás budou trápit vrásky mnohem později, než kdybyste neměli pravidelný sex.

  1. Posiluje imunitu

Máme tu podzim a s ním i nachlazení a nepříjemné chřipky. S pravidelným sexem vás ale nemoci nedostanou. Pohlavní styk posílí vaši imunitu, protože zvyšuje antigen imunoglobin, který dokáže vyhrát boj s chřipkou. A to za to stojí, no ne?

Pokud váš kluk odmítá dělat v sexu těchto sedm věcí, pošlete ho někam

Sexuální typologie lidí podle zvířat: Jste delfín, lev, medvěd nebo vlk? Otestujte se!