8 důvodů, proč se nemusíte trápit tím, že jste single

Redakce

Momentálně nemáte žádného partnera a je vám z toho totálně na nic? Nemusí! Využívejte naplno výhody, které přináší pouze single život.

  1. Můžete se věnovat přátelům. Můžete se pravidelně stýkat se svými přáteli. Ve chvíli, kdy má člověk partnera, často zapomíná na kamarády. Oprašte staré vztahy s lidmi, kteří vám byli velmi blízcí. Oboustranně vás to potěší a vlije do života novou radost.
  2. Můžete mít sex, s kým jen chcete. Sex, sex a zase jen sex. Přesně tohle vás teď čeká! Můžete spát s kolika partnery chcete. Na každý týden si najdete někoho nového. Naplno realizujete své erotické fantazie a vyzkoušíte nové sexuální techniky. Navíc se při častém pohlavním styku zlepšíte a svému budoucímu protějšku nabídnete nekonečnou rozkoš.
  3. Můžete doma prdět. Neodvážili jste se před partnerem vypustit plyny nebo jste je museli tlumit? Momentálně je skvělá příležitost ulevit svému staženému žaludku. Už si nemusíte utíkat prdnout do vedlejší místnosti. To musí být velká úleva!
  4. Můžete mít doma nepořádek. Proč byste měli neustále uklízet, když vás k tomu nikdo nenutí? Není dobré shnít ve špíně, ale přehánět to nemusíte. Co je divné na tom, že se spodní prádlo povaluje na zemi? Kupa nádobí také nikam neuteče. Raději si po práci odpočiňte nebo dělejte to, co vás baví.
  5. Můžete sledovat oblíbený seriál nebo sport. Můžete se dívat do nekonečna na program, který opravdu chcete. Nikdo vám oblíbené pořady nebude kritizovat nebo je dokonce přepínat. Momentálně jste pány svého ovladače.
  6. Můžete vyzkoušet věci, na které jste neměli dosud čas. Přáli jste si někdy naučit se na kytaru, cvičit jógu nebo jezdit na koni? Teď máte možnost, aniž by to pro vás bylo časově nezvladatelné. Namísto nepříjemných hádek s partnerem dělejte jen to, co vás opravdu baví.
  7. Můžete se naplno věnovat kariéře. Nikomu nebude vadit, když přijdete z práce až večer. Nebudete muset nikomu vysvětlovat, co jste tam tak dlouho dělali. Můžete si brát práci domů. Žádný partner vás neodláká od plnění povinností. Momentálně máte možnost se do své práce ponořit naplno. Možná získáte i povýšení nebo odměny.  
  8. Můžete si zařídit byt podle svého uvážení. V době, když jste ještě měli partnera, museli jste si byt částečně zařizovat podle něj. Nyní vám do toho nikdo nemůže mluvit. Celý byt si vybavíte podle svých představ. Už žádné kompromisy!

20 věcí, které jsou lepší než sex: Chození s upírem, první lok vína a luxování

16 neobvyklých a nesexuálních způsobů, jak využít kondom (použijte ten nelubrikovaný)