8 instagramových účtů, které sledujte kvůli fotkám z cest

Redakce

Doslova cestovní porno! Ano, to jsou instagramové profily, které jsme pro vás vybrali. Najdete zde surfování, jógu, krásné pláže a nejen to.

  1. Yoga for bad people. Krásná skupinka instruktorek jógy, které si užívají meditace na plážích, které po své cestě z Nikaraguy do Venezuely objeví, to přesně vás čeká na tomto účtu.
  2. Jeni ni. Profil plný neuvěřitelných poloh, jogínských cviků a nádherných míst. Jeni ni vás bude inspirovat k #stopdropandyoga všude, kde budete.
  3. Ales Strohl. Hory, horská krajina a horská jezera? To přesně najdete na profilu tohoto fotografa, který vytváří nádherné až dechberoucí snímky.  Dává krajině pod širým nebem úplně jiný rozměr.
  4. Alana Blanchard. Krásná profesionální surfařka, která ví, jak si užít vlnu. Její profil je plný nádherných videí a fotografií, jak ve vlnách doslova lítá. Najdete zde však i další krásné fotografie, převážně v plavkách…
  5. Michael Clark. Fotografie Michaela Clarka vás nenechají v klidu, nenajdete zde totiž jediný nudný a nezajímavý moment. Fotograf zachycuje adrenalinové scény, jako třeba surfaře, cyklisty, horolezce, běžce, …
  6. Heather Lilleston. Milovaná a oblíbená instruktorka jógy z New Yorku Heather Lilleston má profil plný nádherných fotografií nadpozemských lekcí jógy, pláží, moře, plavek, jídla a užívání si života na cestách. 
  7. Fitness on toast. Ať už Švédská bloggerka sdílí zdravá jídla, cviky, jak se dostat do formy, objevování nových míst či něco jiného, tak jedno je jisté – ví, jak si užívat života.
  8. Lexi Dupont. Profesionální lyžařka, u níž můžete očekávat cokoli. Má profil plný neuvěřitelných adrenalinových až děsivých fotografií ze zasněženého srázu, ledových útesů a hor, které se chystá sjet. Najdete u ní však i další aktivity, jako jsou  surfování a horolezectví.

Jak si naplánovat dovolenou tak, aby v ní byl zahrnut i trénink

Pláže vhodné pro cvičení jógy: Tady si ji užijete