8 kabelek, které by měla vlastnit každá žena

Redakce

Mnohé z nás mají doma jistě spoustu kabelek. Ať už je to z toho důvodu, že je potřebujete, nebo proto, že je prostě milujete a sbíráte. Naše sbírka kabelek by však měla mít svůj základ a my jsme pro vás vybrali osm kabelek, které prostě musíte mít. Fakt!

Klasická černá kabelka, kterou unosíte jak během dne, tak i večer – Černá kabelka je základ a nejlepší je, když se hodí jak na večer, tak na den, protože tím ušetříte nejen peníze, ale místo ve svém šatníku.

Neutrální kabelka – Kabelka, kterou si můžete vzít prostě ke všemu. Takovou byste také měli vlastnit a výběr barvy je na vás. Nejlepší jsou však nude, camel, béžová, bílá atd.  Věřte, že tuhle kabelku opravdu unosíte a nebudete litovat, že ji máte. Když prostě nevíte, jakou kabelku si vybrat, můžete sáhnout po téhle.

Psaníčko na všední den – V dnešní době frčí minimalistické kabelky a vy už jistě doma také nějakou máte. Většinou však bylo zvykem, že se psaníčka nosila pouze večer, tedy na večerní události. To už neplatí a nosíme je pořád. Měli byste si tedy koupit takové, které se na běžné nošení nosí a bude se vám hodit.

Metalické stylové psaníčko – Pokud chcete mít šmrnc a jiskru, můžete sáhnout i po psaníčku, které je vidět. Kovová koule plná nejrůznějších kamínků, odlesků a vzorů je jasnou volbou, kterou jednoduše chcete. Zaujmete okolí a psaníčko využijete nejen přes den, ale i na večerní akce.

Volnočasová kabelka – Neboli vak! Musíme říci, že tenhle trend se docela rychle rozmohl. Nejdříve jsme si my sami říkali, že to vypadá divně, k čemu se to dá jako nosit, ale čím víc se to kolem vás objevuje, tím víc chápete, jak je to vlastně šik. Navíc ho využijete naprosto ke všemu.

Crossbody kabelka – Kabelka, která je věčná. Hodí se, jak ke sportovnímu oblečení, tak i k elegantnímu. Je to klasika, která nikdy nezklame.

Jen tak pro zábavu – Máte doma kabelku, která je opravdu originálním kouskem a pobaví vás? Ne? Tak to je chyba! Šatník potřebuje trochu barevnosti a to u crazy kabelek najdete. Zaujme vás, kolemjdoucí a je pastvou pro oči.

Víkendovka – Kabelka, která je prostorná a vejde se tak do ní vše, co na víkend potřebujete. Ano i ta by měla být v naší šatně. Záleží už jen na vás, jaký styl či barvu kabelky si vyberete, ale my vám dáme tip!

Jak se vyfikly hvězdy na Met Gala? Beyoncé se navlékla do kondomu, Hermiona uchvátila vlečkou

6 druhů sandálků, do kterých byste letos v létě měli investovat