8 nejbrutálnějších hollywoodských rozchodů

Redakce

Myslíte si, že je váš bývalý hajzl? Myslíte si, že je vaše bývalá největší mrcha, se kterou jste kdy měli a budete mít tu čest? Nenechte se vysmát... Největší podrazy, podfuky, dramata a roztržky se odehrávají na pozadí kariéry slavných osobností.

Že se Brad vykašlal na Jennifer a pak na Angelinu ví i váš táta, který žije ve srubu na Aljašce. Avšak v hollywoodských kuloárech kolují mnohem děsivější rozchodové příběhy. Podívejte se na to, jací dokážou vaši oblíbenci být…

Btw.: My jsme taky v šoku.

  1. Katty Perry a Russell Brand. Jejich manželství trvalo jen 14 měsíců, v roce 2012 oznámili rozvod. Perry odhalila Vogue šokující informaci týkající se jejich rozchodu: „Je to velmi chytrý člověk a já ho milovala, když jsme se brali. Ale pravdou je, že jsem o něm neslyšela od té doby, co mi 31. prosince 2011 poslal textovku, že se se mnou rozvádí.“ Drsné.
  2. Sylvester Stallone a Jennifer Flavin. „Rocky“ chodil s modelkou Jennifer Flavin více než pět let. Pak se s ní rozešel prostřednictvím šestistránkového ručně psaného dopisu doručeného přes FedEx. Krátce potom oznámil, že čeká dítě s Angie Everhart, avšak to, jak se později ukázalo, nebylo jeho. A tak se připlazil zpátky za Jennifer.
  3. Sean Penn a Charlize Theron. Herečka Charlize Theron odkopla Seana populárním stylem 21. století: Prostě svému snoubenci přestala brát telefon a odpovídat na zprávy. V rozhovoru pro The Wall Street Journal pak řekla, že ukončení vztahu by mělo být šílené nebo dramatické, kdežto to, co se stalo jim, je pro ni nepojmenovatelné.
  4. Taylor Swift a Joe Jonas. Joe byl takový formát, že zlomil Taylor srdce rozchodem po telefonu. Když se prý pak podívala, kolik času jeho rozchodová řeč zabrala, zhrozila se: bylo to 27 sekund. Nezapomněla se o to podělit veřejně a Jonasovi fanoušky to pochopitelně znepokojilo. Proto jim k tomu dal vyjádření prostřednictvím blogu: „Já jsem konverzaci neukončil. Telefonické rozhovory trvají tak dlouho, dokud jsou obě strany ochotné mluvit.“ Aha.
  5. Taylor Swift a Calvin Harris. Calvin Harris si opravdu zavařil. Chodili spolu více než rok, a dokonce s Taylor spolupracoval na svém novém hitu. Označil ji jako úžasnou textařku, ale později pomoc s textem obrátil proti ní. K rozchodu navíc došlo proto, že ho novináři načapali po návštěvě v „masážním salonu“. Zvěsti o tom, že se tahá za prostitukami, ale prosakovaly už mnohem dřív… Chudák Taylor. Kde na ty chlapy chodí?
  6. Adam Levine a Nina Agdal. Frontman kapely Maroon 5 si vzal modelku Victoria Secret Behati Prinsloo. A jak k ní přišel? Randil totiž předtím s její kolegyni Ninou Agdal. Po rozchodu ji okázale ignoroval, ale s tím, že Behati požádal o ruku, se pochlubit nezapomněl. SMSkou.
  7. Amber Heard a Johnny Depp. Tento pár se rozvedl po méně než dvou letech, údajně kvůli domácímu násilí a alkoholismu. Depp ale toto obvinění popřel a události nabraly ještě větších obrátek. Nakonec z toho byla osmiměsíční tahanice o majetek, při níž soud zakázal Amber házet na Johnnyho špínu. No jo, tonoucí se stébla chytá…
Calvin Harris – Feel So Close