8 nejstrašidelnějších lesů na světě: Vraždy, kvílení a zmrzačená zvířata…

Paga

Lesy jsou krásná klidná místa, kde zpívají ptáčti a skáčou veverky. Teda... jak kde. Do těchto lesů se jen tak někdo na procházku nevydá. Proč?

  1. Devil’s Tramping Ground v Severní Karolíně. Říká se, že žádný pes se k tomuto lesu nepřiblíží a několik metrů od jeho okraje nic neroste. Jeden zvědavý táborník tvrdí, že tu kdysi viděl mluvit dva lovce s mužem, kterému se slupoval obličej z lebky.
  2. Epping Forest v Anglii. Tento les byl svědkem mnoha zločinů a pohřebištem mnoha těl. Po západu slunce tu můžete čas od času slyšet válečné bubny. Pokud tudy budete projíždět, vyhněte se objížďce přes Wake Arms. Toto místo je pověstné tím, že se tu na silnici zjevují různé postavy, které byly příčinou nejedné autonehody.
  3. Hřbitov Pinewoods v New Yorku. Toto místo neustále hlídá policie. Těžko říct, jestli proto, aby nikdo nechodil dovnitř, nebo aby se nic nedostalo ven. Místní tvrdí, že je tu brána do pekel. V okolí lesa často někdo hlásí, že ho pronásledovaly temné postavy nebo že se ze hřbitova v lese ozýval křik.
  4. Pine Barrens v New Yorku. Pine Barrens je součástí Národní rezervace Jersey Devil. Zatímco ostatní její části jsou navštěvované a oblíbené, Pine Barrens je nedotčen a plný divoké zvěře. O tomto lese se traduje příběh. Žila byla jedna žena, která měla dvanáct dětí. Třinácté, co se jí narodilo, byl prý ďábel. Nejdřív vypadal jako normální miminko, rychle po narození mu ale narostla kopyta, černá křídla a kozí hlava. Zabil porodní asistentku, vyletěl komínem a skryl se v Pine Barrens. Stalo se to údajně roku 1740 a od té doby se této oblasti říká Jersey Devil.
  5. Freetown v Massachusetts. Podle lidí – médií, kteří na tuto půdu vstoupili, tady přebývají duchové padlých domorodých Američanů, kteří trvají na tom, aby jim byla navrácena jejich půda. Stalo se tu nespočet zločinů a místní uvedli, že sem mladí lidé chodí vzývat Satana. Turisti si stěžují, že je celou cestu lesem někdo pronásledoval nebo že tu potkali zmrzačená zvířata.
  6. Dering Woods v Anglii. V noci zní lesem příšerný křik a cca 50 lidí tu přišlo o život!
  7. Bluff Mountain ve Virginii. Před sto lety tu nešťastnou náhodou zemřel na Appalačské stezce malý chlapec. Má tu i malý pomníček. Od té doby místní i turisté tvrdí, že ho vídají poblíž kempů.
  8. Robinson Woods v Illinois. Kdo les navštíví, ten tvrdí, že tu jsou neustále cítit šeříky, a to dokonce i v zimě. Taky tu často místní slyší zvuky toho, jak někdo sekerou mlátí do stromu, i když se tu nekácí. Z lesa jsou slyšet i bubny, údajně patřící domorodcům, kteří tu kdysi žili.