8 přeceňovaných fantazií, které v reálu nestojí za nic

Redakce

Za plotem je vždycky tráva zelenější. Naštěstí máte nás a my vám pomůžeme odehnat vlčí mlhu, která vás nutí si myslet, že musíte zažít všechny ty nesmysly zpopularizované americkou kinematografií.

  1. Trojka. A je jedno, jestli je to trojka, v níž hrají přesilovku chlapci nebo dívky. Nakonec to dopadne tak, že je jeden ukřivděný, protože jste mu to udělali méně než tomu druhému, nebo jsou na vás dva páry rukou moc, anebo se nebudete moct dohodnout kde, kdo, jak bude atd… Příroda to měla dobře vymyšlené, když určila, že k rozmnožování stačí dva.
  2. Sex s černochem. Ach, tyhle stereotypy… To je jako kdybyste řekli, že všechny blondýny jsou hloupé, všichni Češi kradou a každý chlap masturboval nad fotkou Megan Fox. Pokud na ulicích proháníte Afroameričany a Afroameričanky jenom proto, abyste si tady po těch našich českých chudáčcích polepšili, budete možná pěkně zklamaní.
  3. Sex s teen. Od té doby, co Nabokov šokoval svět románkem, který ho mohl dostat do lochu, pase většina stárnoucích chlápků po styku s nevinnou Lolitkou v růžových šatičkách, chmýříčkem v podpaží a červenou stužkou ve vlasech. Pánové, viděli jste dnešní teenagery? Pěkná šestnáctka by si od vás nepůjčila ani nabíječku na iPhone (novodobý ekvivalent opřeného kola), dorozumívá se jazykem sociálních sítích, jemuž nebudete rozumět ani za milion let, a vyjadřuje se hůř než ti dělníci, co vám před barákem udělali díru v silnici. Navíc se tato mladá poupátka víc než do křehkých kvítků stylizují spíš do role prostitutek. Raději si nechte zajít chuť.
  4. Být slavný. Zejména v Česku. V tuzemsku totiž prkna neznamenají svět, ale hejty na Facebooku, pomluvy v bulváru a naschvály na pracovišti. Můžete být zocelení, jak chcete, ale když po milionté čtete, že jste košte, sráč nebo jste si úspěchy zasloužili hlavně výkony v posteli, na psychice se to prostě podepíše. To, co jste si tak dlouho přáli a pracovali na tom, se pak ukáže jako probuzení do toho nejhoršího snu. No jo, v ČR se úspěch prostě neodpouští.
  5. Chození s nymfomankou. Teď si říkáte, jak byste konečně měli dostatek sexu a nemuseli byste strádat, klečet na kolenou a prosit o orál, jak byste konečně nebyli ti, kteří s tím musí vždycky začít, jak byste realizovali všechny své šílené fantazie a tak dále. Ale prosím vás… Kdybyste přišli z práce a vaše milá vám nedala spát, protože jste jí to udělali jenom čtyřikrát, tak by se vám to asi moc nelíbilo. Nebo kdybyste byli venku s kamarády a nemohli zapříst téma smysluplné konverzace, protože by vám vaše polovička neustále rozepínala poklopec a tahala vás na záchod. A navíc: roky přibývají, pánové, a vy budete rádi, že dokážete uspokojit normální holku tak, aby vám neutekla s trenérem z fitka.
  6. Být vtipný. Tak rádi bychom jednou byli v té roli lva salónů, vyhlášeného baviče, vtipálka, který co slovo, to perla. Zvou ho na všechny večírky, je oblíbený v každé společnosti a na smysl pro humor dokáže sbalit i tu největší kočku. Jenomže ti nejvtipnější lidé jsou vevnitř vlastně nejsmutnější. Navíc když každého bavíte, málokdo pobaví vás. A smát se je pro zdraví mnohem prospěšnější než někoho rozesmát. V některých případech vás pak ani neberou vážně, a když máte nějaké trápení, pochopíte, že vás smutného nikdo znát nechce.
  7. Randění se sex symbolem. Konečně. Konečně jste ulovili fakt sexy polovičku. Konečně se můžete fotit na Instagram, na Facebook i na Pinterest při čemkoliv, a nikdo vám nemůže upřít, že je váš partner naprosto úžasný. To tělo, ten obličej, ten úsměv… Ale podívali jste se na sebe? Jste i vy ten sexsymbol? O tom pochybujeme. Nezapomeňte proto, že ta dokonalá bytost se může jednoho dne probudit a říct si: Proč já se zahazuju tady s tím hnusem, když můžu mít cokoliv? Nehledě na to, že vám váš protějšek bude pořád někdo balit.
  8. Mít za kamaráda gaye. Jestli vedle sebe potřebujete mít někoho přecitlivělého, melancholického a afektovaného, stačí počkat, až se některá z vašich kámošek rozejde s boyfriendem. Trend mít kamaráda gaye k nám přišel z Ameriky, kde jsou homosexuálové skutečně styloví a legrační. Jenže tady jsou to prostě ubulené verze českých kluků. A to nechceš.