8 věcí, které muži v posteli nejvíce nesnáší

Redakce

Přejete si, aby byl váš partner s vámi v posteli spokojený? Pak byste se měly vyvarovat následujících věcí, které muži během sexu přímo nenávidí.

  1. Vulgárnost

Ženy mají občas tendenci mluvit během sexu sprostě, aby navodily divočejší atmosféru. Muže to ale štve. Pokládají slečny za křehká stvoření, obzvláště ty, které tak opravdu vypadají. Nejde jim dohromady to, když hezká tvářička ze sebe vypustí něco vulgárního. Některým ženám to jednoduše nesluší. Nejlíp uděláte, když budete během sexu jednoduše mlčet. Muži to vážně ocení.

  1. Znovu probouzet touhy

Předehra je krásná a mužům se z ní během chvíle vzpruží jejich chlouba. Potíž nastává tehdy, když si dívka musí odskočit na záchod, přepudrovat se, připravit si lubrikační gel nebo poslat rychlou esemesku kamarádce, že jde na to. Kvůli těmto činnostem nastává po předehře poměrně dlouhá pauza. Mezitím se chlapcova erekce vytratí a musí ten proces začít celý nanovo. Z toho bývají muži velice otrávení. Takže se pauzám raději vyvarujte.

  1. Cucfleky

Cucfleky jsou populární u lidí, kterým ještě nebylo ani patnáct. Mladí dospělí muži na žádné takové blbosti nejsou zvědaví. Vážně nepotřebují, aby se jim za zády přátelé kvůli tomu smáli. A co teprve, kdyby museli snášet nepříjemné narážky od svých rodičů. Raději si to s cucfleky rozmyslete, nebo svůj protějšek akorát naštvete.

  1. Diktování orgasmu

Ženy jsou zvyklé si během sexu říkat, co mají rády a co zase ne. Pokud to není časté, tak to samozřejmě není špatně. Přece jen dosahují vyvrcholení o něco hůře než muži. Některé z dívek se ale nebojí svému klukovi diktovat, kdy už má vyvrcholit. Tohle pánové ze srdce nesnášejí. Jedná se přece o jejich orgasmus, který si taky zaslouží trochu pozornosti namísto diktatury.

  1. Líbání po orálním sexu

Orální sex je pro muže hodně příjemný. Nesnášejí však, když je ženy po pečování o mužskou chloubu začnou hned líbat na rty. Hnusí se jim to, protože nechtějí v puse ucítit něco, co ze sebe vypouští. Dámy by se to měly snažit respektovat a raději si potom vypláchnout pusu.

  1. Záchvaty smíchu

Ženy se rády smějí, ale někdy to vážně přehánějí. Smích není při sexu moc vhodný. Kazí to atmosféru celého milování. Muži vážně nenávidí, když se snaží své dívce udělat dobře a ona se u toho začne smát. Chudáci pak nevědí, co si o tom mají myslet. Udělali něco špatného nebo trapného? Vážně se nesmějte. Kazíte jim tím prožitek ze sexu.

  1. Lenost

Muži nechtějí být celou dobu aktivní. Mají rádi, když se ženy také zapojí do sexu. Ze srdce nenávidí, když pod nimi žena jen leží jako leklá ryba. Občas je potřeba, aby dívky převzaly iniciativu. Dají tím najevo, že jim to dělá dobře a baví je to. Žena, která při sexu téměř nic nedělá, vyvolává v muži představu, že si to vůbec neužívá a přeje si, aby to už skončilo.

  1. Žvatlání

Některé ženy hodně mluví a velká spousta z nich si to nedokáže odpustit ani při sexu. Muži to nemají rádi, protože je to rozptyluje. Nezapomeňte na to, že pánové nedokáží dělat dvě věci naráz – užívat si sex a přitom poslouchat vaše řeči. Soustřeďte se raději jen na tu soulož.

5 lidí popisuje moment, kdy se máte radši rozejít než se dál trápit

10 věcí, které rozhodně nedělejte po rozchodu

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit