8 věcí, kterými si zkazíte sex dříve, než vůbec začne

Redakce

Sex si můžete poměrně snadno zkazit. Stačí zapomenout nebo pokazit několik věcí a je po sladké rozkoši. Přečtěte si, čeho byste se měli před pohlavním stykem vyvarovat.

  1. Najíte se tak moc, až vám praskne břicho. Máte v plánu před sexem vydatně jíst? Pořádně si to rozmyslete. Pokud si dáte jídlo před sexem, je to podobné, jako byste se něčím nacpali těsně před cvičením. Při pohlavním styku spálíte podobné množství kalorií, jako byste v posilovně běhali na rotopedu. Plný žaludek potřebuje jídlo strávit, ale když hned skočíte do posilovny nebo na sex, těžko se mu to podaří. Bude vám z toho špatně a může se stát, že se i pozvracíte. Pravděpodobně by to byl nejhorší sex vašeho života. Raději skočte do postele hladoví než přecpaní.
  2. Nevyčistíte si ústa. Nezapomínejte si před každým pohlavním stykem vyčistit zuby. Výjimku můžete udělat jen tehdy, pokud do něj nejdete spontánně. Partner / ka si nedokáže náležitě užít sex, když od vás ucítí nevábný dech z úst. Pokud na umývání zubů zapomenete, může se stát, že protějšek se s vámi nebude chtít líbat. Celkově mu bude v posteli nepříjemně. To se odrazí i na vás. Celý sex se může změnit v naprostý propadák. A to jen z toho důvodu, že jste si alespoň nevypláchli pusu ústní vodou.
  3. Zapomenete jít na záchod. Před sexem nesmíte zapomenout si odskočit na WC. Není vyloučeno, že se vám zrovna nebude chtít čůrat, ale i tak běžte! Při orgasmu se uvolní celé tělo. Může se stát, že se vám na několik málo vteřin uvolní i močový svěrač. To platí zejména u žen. Nejedna dívka si při vyvrcholení trošku cvrnkla. Pokud to partner zjistí, nemusí mu to být příjemné. Vážně se raději před pohlavním stykem vymočte.
  4. Pijete alkohol po litrech. Pokud víte, že budete mít s někým sex, nepijte hodně alkoholu. Pohlavní styk s opilým, smrdutým a upoceným člověkem vážně není nic příjemného. S velkým množstvím alkoholu v krvi byste si tu noc nejspíše ani nepamatovali. Pokud váš postelový partner nebude také tak opilý, pravděpodobně sex s vámi stejně odmítne.
  5. Nepoužijete deodorant. Při sexu se všichni alespoň trochu potí, ale nejde to příliš cítit. Pokud víte, že se při větší fyzické námaze nadměrně potíte, nezapomeňte své podpaží natřít velkou vrstvou deodorantu. Silné pocení s sebou přináší i velký smrad. Nechcete přece svůj protějšek udusit zápachem.  
  6. Stresujete se. Máte před sexem stres? Zažeňte ho pryč. K ničemu ho nepotřebujete, akorát vám pohlavní styk zkazí. Nervozita je při této činnosti nežádoucí. Potřebujete se uvolnit a být spontánní. Pokud se při sexu budete klepat strachy jako ratlíci, daleko to nedotáhnete. Pokud se ženy neuvolní a zůstanou stažené, může je to i bolet. A to přece nechcete! Raději před pohlavním stykem relaxujete, ať se stresu alespoň z části zbavíte.
  7. Necháte zapnutý mobil. Když přijde na sex, pravděpodobně neřešíte mobil. To se vám někdy vymstí. Může se stát, že zrovna budete v tom nejlepším a někdo vám zavolá. Už po prvním vyrušení nemusí být sex tak dobrý, jako byl před tím. Nehledě na to, že mobil necháte být a on po chvíli zazvoní znovu. V této chvíli půjde pohlavní styk pomalu do kytek. Vzpomeňte si na film Láska nebeská. V tomto snímku spolu měli konečně Karl a Sarah sex, ale jí pořád zvonil telefon. Z pohlavního styku neměli nakonec nic.
  8. Příliš vám záleží na tom, jak vypadáte. Víte, že vás dneska čeká sex a snažíte se velice dbát na svůj vzhled. Holíte se, upravujte se a neustále na sebe hledíte do zrcadla. Nacvičujete si různé sexy pohledy. Až přijde na věc, neustále se přitom budete snažit vypadat dobře. To je špatně! Při pohlavním styku musíte myslet na svého partnera a na rozkoš, kterou vám přináší. Na vzhled se vykašlete. Zbytečně vás to rozptýlí a nakonec ani nedosáhnete vyvrcholení. A to za to nestojí!

6 důkazů, které vás usvědčí z toho, že jste v posteli fakt špatní

Pokud váš kluk odmítá dělat v sexu těchto sedm věcí, pošlete ho někam