8 znamení, že je váš sourozenec vaše spřízněná duše

Eva Vogelová

Se sourozenci jsou často potíže, na některých věcech se s nimi nikdy neshodnete. Pokud se máte rádi, nevadí to. V některých případech sourozenecká láska dává mnohem více, než bere. Jaké důkazy o vás dvou potvrdí, že jste spřízněné duše?

  1. Vše, co se stane, se od něj dozvídáte jako první

Nemá před vámi žádné tajemství. Poví vám všechno, co se v nedávné době událo. Pokud chodíte do stejné školy, všechny drby se od něj dozvíte jako první. Dokonce se vám zmiňuje i o tom, kdo by vás rád sbalil. Mít vedle sebe takového sourozence se vyplatí.

  1. Toleruje vaše nálady

Máte občas špatnou náladu a chováte se ke svému okolí špatně? Odsekáváte, odmlouváte a vybuchujete? Mít vás v rodině nejspíš nebude žádná legrace. Můžete být ale v pohodě, protože máte chápavého sourozence, který nad vaším jednáním většinou mávne rukou a zapomene na to. Takové štěstí každý nemá.

  1. Zachraňuje vás na rodinných setkáních

Jako každý určitě musíte čas od času absolvovat rodinná setkání, na kterých se objeví babička, teta, bratranci, sestřenice a další rodinní příslušníci. Pravděpodobně se modlíte, aby sešlost skončila dříve, než se vás někdo stihne ptát na nepříjemné věci. Někdy to ale nevyjde a na takové situace máte svého sourozence. Když se vás babička zeptá, jestli jste si už konečně našli pořádného partnera, pravděpodobně byste nejraději utekli. Po této otázce nastane hrobové ticho, protože to zajímá všechny. Z takové situace vás dokáže dostat jen váš sourozenec, který konverzaci stočí na sebe a svůj osobní život. Pochopil, že potřebujete zachránit.

  1. Hádáte se zhruba deset sekund

Sourozenci si vždycky najdou nějaký důvod, proč se navzájem pohádat. Kdybyste to neměli podobně, bylo by to divné. Vaše hádky však trvají jen malou chvíli. Někdy se na jejich konci dokážete společně zasmát a jindy se na sebe naštvete, ale za krátkou chvíli se oba přestanete zlobit. Hádky k sourozenecké lásce patří.

  1. Většinu fotek máte se svým sourozencem

Váš sourozenec má neustálou potřebu se s vámi fotit. Každou chvíli si s vámi hází fotky na sociální sítě a rozhodně se za vás nestydí. Chce se s vámi ostatním chlubit. Není jediný důvod, proč by to dělal, kdyby vás neměl rád.

  1. Byl by schopný vám darovat ledvinu

O svém sourozenci víte, že by za vás strčil ruku do ohně. Sice se občas pohádáte, ale kdyby šlo o vážnou věc, pomohl by vám. Pokud to bylo třeba, klidně by vám daroval i ledvinu. Vy byste pro něj byli schopní udělat totéž.

  1. Rozumíte si, i když mezi sebou máte větší věkový rozdíl

Máte si vždy o čem povídat. Můžete si navzájem říct téměř cokoliv, i když jde o choulostivou a nepříjemnou věc. Nebojíte se jeden druhému svěřit se svými potížemi, a to i v případě, že je mezi vámi poměrně velký věkový rozdíl.

  1. Jezdíte na společné výlety

Někteří sourozenci spolu nechtějí nic mít, natož aby si spolu někam vyrazili. Vy to máte jinak. Rádi spolu cestujete a těšíte se na společně strávený čas. Vždy si ho totiž dokážete náležitě užít, protože jste spřízněné duše.