8 znamení, že s vámi chce randit nebo alespoň dovádět v posteli

Eva Vogelová

Někdy se s někým scházíte či bavíte, ale nevšimne si, že se tomu dotyčnému líbíte. Možná se do vás zamiloval nebo s vámi chce jen sex. V obou případech byste neměli přehlížet následující náznaky, které vám vysílá, abyste věděli, že vás chce.

  1. Nemůže se na vás vynadívat. Neustále s vámi navazuje oční kontakt. Když mu svůj pohled opětujete, občas uhne, protože si není jistý, zda se vám také líbí. Někdo se vám do očí může dívat neustále. Ten chce většinou jít rychle na věc. Upřené zírání vám však může být nepříjemné a pravděpodobně vás to odradí.
  2. Směje se vašim vtipům, i když nejsou moc vtipné. Něco vyprávíte a občas se snažíte o nějaký ten vtípek, ale nejde vám to. Začnete se smát a ten, co jde s vámi, udělá totéž. Nejspíš nepochopil, co je vám k smíchu, ale chce na vás udělat dojem, takže se bude přetvařovat.
  3. Vezme vám dlaň a snaží se ji porovnat s tou svojí. Nejspíš mu vůbec nejde o to vědět, jak velký rozdíl je mezi vašimi dlaněmi, ale o fyzický kontakt. Chce se k vám přiblížit a urychlit tak vaše seznamování. Může se stát, že vaši dlaň i zamkne svými prsty a najednou se budete držet ruku v ruce.
  4. Chce se s vámi znovu vidět. V druhé polovině vaší schůzky vás uhání, abyste se dohodli na dalším termínu. Chtěl by se s vámi vidět nejlépe už zítra. Když mu na to namítnete, že nemáte v daný den čas, snaží se nalézt jinou alternativu a především se vám snaží maximálně přizpůsobit.
  5. Nabídne žvýkačky jenom vám. Pokud se někde procházíte s více lidmi, snaží se k vám co nejvíce přiblížit. Vytáhne z batohu či tašky žvýkačky, tyčinky nebo křupky a nabízí je pouze vám. Když víte, že jsou jeho oblíbené a dělí se o ně s vámi, o něčem to už svědčí.
  6. Komentuje a dává lajky na všechny vaše projevy na sociálních sítích. Vložíte na Instagram nějakou fotku a on vám ji hned olajkuje. Nic, co napíšete na Facebook, mu neunikne. Posílá vám tam srdíčka a neustále vás chválí. Může to být pro vás už otravné, ale dokud neuděláte další krok, nejspíš to ještě nějakou chvíli dělat bude.
  7. Posílá vám opilecké esemesky nebo rovnou volá. Ti, kteří se do někoho zakoukají, na něj často myslí. Usilují o svůj objekt lásky, ale zatím neúspěšně. Když se opijí, city vycházejí najevo. Možná se udrží a hned vám nevyzná lásku, ale rozhodně od něj budete dostávat podivné zprávy. Pravděpodobně vám začne v průběhu noci i volat. Ráno se za své chování bude omlouvat. Při té příležitosti vás někam pozve, aby vám své chování vykompenzoval.
  8. Klidně si s vámi bude povídat celou noc, i když brzo ráno vstává. Píšete si s ním na chatu či si voláte skrze mobil a nevadí mu, že už je noc. Vy možná nemáte nic moc další den na práci, ale on třeba musí vstávat. Neřeší to. Bude sice zítra úplně vyřízený, ale nemůže se od konverzace s vámi odtrhnout. Takovou oběť lidé, kteří chtějí jen sex většinou, nedělají. Pravděpodobně se do vás zakoukal.

Témata:, , ,