8 způsobů, jak dát otravnému ctiteli najevo, že ho nechcete

Redakce

Neustále za vámi dolézá ctitel, který vám dělá komplimenty a chce vás sbalit? Taktně jste mu naznačila, že ho nechcete, ale nezabírá to? Pak zkuste těchto 8 triků, které zaberou i na slepě zamilovaného troubu.

  1. Přečtěte si od něj zprávy na Facebooku, ale neodepisujte. Píše vám váš ctitel pořád dokola komplimenty na chatu, ale vás to otravuje? Přestaňte mu odepisovat. Zprávy od něj rozklikněte, aby viděl, že jste si je zobrazily, a ignorujte ho. Nabízí se samozřejmě další řešení – zablokování. Pokud mu ale nebudete odepisovat, po chvíli to snad sám pochopí.
  2. Sbalte ctitelova nejlepšího kámoše. Nebo se o to minimálně pokuste. Bude to pro vašeho otravu podpásovka, ale už možná konečně pochopí, že vy dva pro sebe zrození rozhodně nejste.
  3. Pokud máte tu smůlu a svého ctitele musíte neustále potkávat ve škole či v práci, říkejte mu o sobě samé nechutné věci. Vyzdvihujte svoje špatné vlastnosti a zvyky. Třeba to, že jste líné, nebaví vás vaření a uklízení, holíte se jen, když musíte jít ven, koušete si nehty a další. Nešetřete otravného chlapa řečmi o svojí začínající celulitidě a rostoucím břichu. Dělejte to však nenápadně, aby si ctitel nemyslel, že to děláte naschvál. Po chvíli ho odradíte svou zdánlivou prostořekostí.
  4. Nechte se pozvat na rande, ale zapomeňte na něj. Neustále vás přemlouvá, abyste s ním šla na večeři? Kývněte na to. Domluvte si schůzku, ale nechoďte na ni. Nechte tam otravného ctitele čekat a vy si doma třeba pusťte film. Pokud vám bude volat nebo psát, vůbec ho zpět nekontaktujte. Po této zkušenosti na vás bude nejspíše naštvaný, ale alespoň konečně pochopí, že o něj vážně nemáte zájem.
  5. Pomlouvejte ho před jeho nejlepším kamarádem. Pokud se setkáte s jeho blízkou osobou, mluvte o něm jen špatně. Říkejte o něm vše, co jste na něm zpozorovaly a nelíbí se vám to. Ctitelův nejlepší kamarád se k vám buď přidá, nebo udělá opak, což je pravděpodobnější. A práskne pak na vás, že jste ho pomluvila. Kluci nemají rádi holky, které ostatní pomlouvají. Z toho důvodu byste ho tím mohly od sebe odradit.
  6. Dejte mu na narozeniny něco, o čem víte, že nenávidí. Říkal vám váš ctitel, že například nesnáší čokoládové dorty? Jeden mu sama udělejte nebo kupte. Uvidíte, jak kysele se na vás podívá, až mu jej dáte jako narozeninový dar. Po tomhle činu už vás možná nechá na pokoji. A vy budete mít konečně klid.
  7. Vystartujte po něm. Nemůžete už jeho dvoření vydržet? Odmítání po dobrém nefunguje? Pak už to musí jít jedině po zlém. Seřvěte ho jako malého kluka. Důležité je, abyste to udělala na veřejnosti a nejlépe před jeho spolužáky či kolegy. Tím ho dokonale znemožníte. Raději se od vás stáhne, než abyste mu udělala další ostudu.
  8. Ke všem jeho fotkám a statusům na Facebooku mu dávejte naštvaného smajlíka. Pořád platí to, že si zobrazíte jeho zprávy na chatu a neodepíšete. K tomu přidejte ještě něco. Místo odpovědí mu dávejte ke všemu negativního smajlíka. Pak už jen doufejte, že to všechno zabere a budete mít od něj pokoj.

6 věcí, které připadají mužům na ženách sexy

Ještě, že už vyšly z módy! Mrkejte na bláznivé a doslova vražedné podprsenky Torpédo