9 celebrit, které jsme nachytali, jak lžou o svém věku

Pavla Gabrhelíková

Rok sem, rok tam, v Hollywoodu se ta čísla na občankách moc neřeší. Ale jak na někoho praskne, že si nějaký ten roček ubral, je to pěkný trapas!

  1. Beyoncé. V dobách slávy Destiny’s Child uvedla, že se narodila 1981, takže v roce 2015 by jí muselo čtyřiatřicet. Nicméně v tomto roce její otec v Good Morning America práskl, že je stejně stará jako Pink. Tedy o dva roky starší.
  2. Jennifer Lopez. Když byla se svým tehdejším přítelem Sean “Diddy” Combs zatčena kvůli střelbě v nočním klubu, musela přiznat, že se udělala o rok mladší. Byla narozená 1969, ne 1970.
  3. Nicole Scherzinger. V éře Pussycat Dolls tvrdila, že je jí osmadvacet. Pak sama ale přiznala, že si ubrala dva roky, aby byla pro cílovou skupinu fanoušků atraktivnější.
  4. Geri Halliwell. Její kolegyně Victoria Beckham ze Spice Girls ji napráskala. Geri tvrdila, že je jí jednadvacet, přitom byla o čtyři roky starší. Že by to udělala Viki schválně?
  5. Rebel Wilson. Pro Woman’s Weekly v roce 2015 tvrdila, že se fakt jmenuje Rebel a je jí dvacet devět. Ale její spolužáci ji napráskali. Jmenuje se Elizabeth Melanie Bownds a je o šest let starší!
  6. James Blunt. Když vydával první album, nahrávací společnost ho přemluvila, aby svým fanouškům lhal o svém věku. Proto se udělal o tři roky mladší. Nakonec ho napráskaly britské noviny The Daily Telehraph a fanoušci se cítili velmi podvedení.
  7. Nicky Minaj. Od svých začátků na hudební scéně tvrdí, že se narodila roku 1984. Ale policejní záznam z 2011 mluví jasně: Zpěvačka byla narozená roku 1982.
  8. Eminem. V pořadu The Howard Stern Show se roku 1999 prohlásil za krále médií a uvedl, že má dvacet čtyři let. Ale nebyla to pravda. „Real Slim Shady“ byl o tři roky starší.
  9. Mila Kunis. Herečka se naopak udělala starší kvůli roli po boku svého nynějšího manžela v seriálu Zlatá sedmdesátá, herce Ashtona Kutchera. Na konkurzu tvrdila, že je jí skoro osmnáct, přitom jí bylo čtrnáct.