9 celebrit, které se chovají tak příšerně, že s nimi nikdo nechce spolupracovat

Pavla Gabrhelíková

Když vás celý svět zbožňuje a máte peněz jako šlupek, pojmete podezření, že se můžete chovat jako hovado. Některé celebrity jsou na to obzvlášť experti. Podívejte se, s kým je spolupráce naprosté peklo.

  1. Chris Brown. Při rozhovoru v pořadu Good Morning America dostal hysterický záchvat, když se ho zeptali na vyjádření k obvinění z domácího násilí. Zlobil se tak, že okamžitě vystřelil ze studia a v šatně ještě oknem prohodil židli. A to není nic, co by vám zajistilo pozvání na další rozhovor.
  2. Kanye West. Raper pověstný iracionálními výbuchy vzteku a palčivou arogancí. Když spolupracoval s jednou značkou oblečení, trvalo dva roky, než vybral dvoje džíny, mikinu a triko. Ale to je jen zlomek z jeho eskapád. Spousta zpěváků a zpěvaček tvrdí, že všechny jen pomlouvá, stresuje a zahání do kouta.
  3. Jennifer Lopez. V roce 2013 měla Lopez tu čest zahájit ceremoniál indického kriketového turnaje v Premier League. Kromě obvyklých požadavků po pořadatelích chtěla i soukromé letadlo a hotelové pokoje pro celou rodinu a všechny své známé. Podle Daily News navíc Lopez nikdy nekomunikuje osobně a všechno za ni vyřizuje její asistent.
  4. Mariah Carey. Prý každý, kdo s ní někdy spolupracoval, má nějakou pikantní historku. Co má teprve říkat její osobní asistent, který jí musí i zavazovat boty a v každém hotelovém pokoji denně nastavovat dvacet zvlhčovačů? Mariah je na nich totiž nezdravě závislá.
  5. Kiefer Sutherland. Podle slov kolegů, kteří s ním pracovali, je to ten největší nervák. Freddie Prinze Jr. se stal obětí jeho hněvu taky, přičemž pak pro ABS News řekl: „Je to ten nejméně profesionální týpek na světě. A to neříkám jenom já. Jsem přesvědčený, že si to myslí každý, kdo s ním měl kdy tu čest pracovat.“
  6. Sharon Stone. Od role v Základním instinktu její sláva dost upadla, herečka si to však příliš neuvědomuje. Za svoji přítomnost na nějaké akci požaduje osm hotelových pokojů, soukromé letadlo a několik stovek tisíc dolarů. Proto ji  raději nikam nezvou.
  7. Jennifer Aniston. Oblíbenkyně ze seriálu Přátelé je tak trochu fouňa. Při obědové pauze na na natáčení vždy spěchá, aby se mohla najíst ve svém luxusním přívěsu úplně sama. Nikdy se nenají společně s kolegy. Byla já taky nabídnuta role v jednom filmu, kde se její postava jmenovala Angelina. Jennifer tam odmítla hrát, dokud to tvůrci nepozmění.
  8. Beyoncé. Zpěvačka je pověstná tím, že se ke svým zaměstnancům chová naprosto příšerně. Příběhy o její zákulisní krutosti už obletěly i sociální sítě. Navíc mívá nesmyslně přísné požadavky. Například voda, kterou pije, musí mít přesně 21 stupňů a každé oblečení, které si na sebe vezme, musí být pouze a jedině ze stoprocentní bavlny.
  9. Megan Fox. Jedna z nejžhavějších hereček Hollywoodu se prý na vrcholku své slávy začala chovat jako totální blbka. O režisérovi prohlašovala, že je to Hitler, a o ostatních hercích se vyjadřovala jako o odpadu. Na natáčení prý nebyla schopná přijít včas, párkrát dokonce muselo být zrušeno, protože nepřišla vůbec.
Transformers_ The Last Knight