9 dobrých důvodů, proč jít na rande se starší ženou: Zkušená žena pamatující doby NDR nikdy neřekne ne

Redakce

Mladá žena se starším pánem, co mu kvetou skráně, je obvyklým jevem různých společenských dostaveníček. Říká se, že peníze jsou v takových případech velké afrodisiakum. Opačný případ ve společnosti spíše vzbuzuje otázky typu: “Co na ní vidí?“. Na možné důvody mileneckého soužití jinochů a zralých paniček jsme se podívali.

  1. Zlato, pojď na to, ať to stojí za to. Mladí muži kolem 20 jsou na vrcholu sexuální potence a jejich starší nápadnice to dokážou ocenit. Na rovinu jsou si take schopné si o to říct.
  2. Koloušci se mohou něco (hodně) přiučit. Otevřenost v sexu je pro starší ženy naprosto normální a stydlivost už většina překonala. I muži se v takovém vztahu nemusejí obávat, že zrovna jejich lehká úchylka nebude uspokojivě vyslyšena.
  3. Sebedůvěra je tak sexy. Platí to u mužů a u žen dvojnásob. Žena v letech už se nehoní za kariérou, má bohatý sociální život a je vyrovnaná. Absence mladických neuróz je atraktivní.
  4. Tik-tik. Absence biologických hodin způsobuje, že zralejší ženy nespěchají. Na rande s nimi si nepřipadáte jako na pracovním pohovoru, kde musíte projít testem dokonalého budoucího partnera-otce.
  5. Starší ženy vědí, co muži chtějí. Aby ne, měly dost času to omrknout. K dispozici měly množství pokusů a omylů, které jím byly přínosnou školou. (jinak nazývané též zářezy na pažbě)
  6. Mladý muž ve společnosti ženy, která by mohla být jeho mámou, si dokazuje, že na to má. Vzájemně si poskytují obdiv.(každý za různé věci) Taky se mu líbí, že se nic ve vztahu moc neřeší a oceňuje partnerčin nadhled. (a placení účtů)
  7. Mladé dívky jsou pro stejně staré muže náročným koníčkem. Jsou samé nevím a nechci. Starší matadorky si naproti tomu chtějí užívat a prožívají každý okamžik naplno.
  8. Zkušená žena pamatující doby NDR nikdy neřekne ne. Ne nadarmo se bez urážky říká, že intenzita jejího konání, je jako kdyby “to” dělala naposledy.
  9. Spousta žen vám řekne, že život začíná ve 40! Takže proč to nezkusit. Zkušenosti starších a vitalita s výdrží mladých je pěknou kombinací.

13 způsobů, jak muž říká „Miluji tě“, aniž by to musel říkat

Facebook baví: Tenhle inzerát musí nalákat každou!