9 důvodů, proč byste měli chodit se silnou ženou

Eva Vogelová

Mít vztah se silnou a sebevědomou ženou není nikdy k zahození. Má spoustu pozitivních vlastností, které vás překvapí. Přečtěte si, proč je soužití s nimi skvělé.

  1. Silná žena si je vědomá své síly. Silná žena má zdravě nastavené morální hodnoty a životní priority. Během každé situace se jimi řídí. Všechna svá rozhodnutí důkladně zvažuje. Stojí si za svým názorem a nestydí se za něj. Tohle všechno z ní dělá čestného a pokorného člověka s respektem k druhým lidem. Ve vztahu se bude chovat férově. Nepotřebuje mít pokaždé pravdu a dokáže dělat kompromisy.
  1. Rozumí sama sobě. Silná žena zná své hranice, které nepřekročí. Dokáže tvrdě pracovat, ale s rozvahou. Pokud ucítí, že je toho na nic moc, dokáže zvolnit. Nikdy se nedostane až na hranu, kterou by překročila. Takhle to praktikuje ve všem. Díky tomu žije vyváženým životem. Pokud s ní budete žít, k vyrovnanému životu povede i vás.
  1. Dokáže být zranitelná. Může to znít divně, ale člověk se stává silným až tehdy, když ukáže svoje slabiny. Spousta lidí před světem své slabosti skrývá, aby jim nikdo neublížil. Silné ženy dělají opak. Odkrývají své strachy a nejistoty. Ostatní si je díky tomu oblíbí, protože obdivují jejich odvahu vyjít na světlo s něčím takovým.
  1. Bude se snažit vás pochopit. Někteří muži potřebují, aby vedle nich někdo stál a vyslechl je. Možná by se tohle hodilo i vám. Silná žena se bude snažit dívat na váš problém z vaší perspektivy. Bude vás zasypávat rozumnými argumenty, což vám může pomoct. Nebude jen sedět v křesle a dělat, že vám naslouchá.
  1. Nebude si s vámi zahrávat. Silná žena nemá potřebu si z vás dělat fackovacího panáka. Dá vám jasně najevo, zda o vás má zájem, či nikoliv. Nemá důvod s vámi jakkoli manipulovat, protože se drží svých vnitřních přesvědčení a morálních hodnot. Nemusíte mít strach, že vás využije a opustí.
  1. Nebude vás kritizovat. Silná žena má za sebou spoustu zkušeností. Ví, že život není procházka růžovým sadem. Chápe, že každý člověk chybuje. Z toho důvodu vás nebude mít potřebu kritizovat. Dokáže vám říct svůj vlastní názor, ale nebude mít tendenci vás soudit. Nebude vás chtít měnit k obrazu svému. Je dost chytrá na to, aby věděla, že to není možné.
  1. Bude vás inspirovat. Silné ženy mohou být pro ostatní inspirujícími bytostmi. Občas možná potřebujete trochu popostrčit a motivovat. V tom vám může pomoci právě silná žena. Pokud se partneři vzájemně podporují, život je pro oba mnohem snazší.
  1. Bere život s humorem. Silná žena ví, že by měla některé věci v životě brát s humorem. Dokáže tak získat nadhled. Díky tomu si s ní užijete spoustu legrace. Nenechá si život zkazit špatnými zkušenostmi a zážitky. Silné ženy vyhledávají v životě věci, které jim dělají radost. Spousta z nich bude žít velmi aktivně. Nemají totiž potřebu trápit se doma v koutě.
  1. Vždy vám bude krýt záda. V životě se může stát cokoliv. Vždy je dobré mít někoho, o koho se můžete opřít v každé situaci. Silná žena, která miluje svého muže, to dokáže.

Témata:, ,