9 kroků, díky kterým si užijete naprosto bezkonkurenční sex, aniž byste se museli vázat

Pavla Gabrhelíková

Léto před námi a s ním i dlouhé letní večery. Jste spokojení single nebo po rozchodu a vztah rozhodně nehledáte? Fajn. To ale neznamená, že nemůže být legrace...

  1. Začněte představami. Na chvíli zavřete oči a představte si, co od nezávazného vztahu čekáte. Chcete si užívat trojku? Hledáte svalnatého blonďáka? Chcete si to rozdávat na veřejnosti? Čím líp člověk ví, co chce, tím rychleji to dostane.
  2. Ideální scénář. Představte si naprosto ideální stav toho (jakkoliv nereálný je), jak by to mohlo dopadnout. Pak se zeptejte sami sebe, jak se cítíte. Nemáte výčitky svědomí? Nebo jakékoliv negativní pocity?
  3. Nainstalujte si appku (klidně i dvě) na seznámení. A specifikujte výběr. Nechovejte se jako zoufalci a zadejte při hledání parametrů konkrétní požadavky. Chcete někoho, kdo je stejně starý, kdo má hezkou postavu a kdo nehledá nic vážného? Buďte zábavní a upřímní. Do popisu profilu napište něco jako: „Nepotřebuji si za dva roky vzít tvé příjmení. Chci se jen skvěle pobavit a pak si zase dělat, co chci.“
  4. Projíždějte obrázky, nečtěte profily. Nenechte se uchlácholit tím, že dělá doktora na dětském oddělení, stará se o maminku a má doma štěně mopse. Vy nehledáte vztah, vy chcete sex! Takže buďte povrchní. Rozhodujte se podle toho, jak sexy vám připadá na profilovce.
  5. Hodně zpráv a videí. Bylo by skvělé, kdyby to chodilo jako ve filmu a vy jste potkali úžasného člověka a měli s ním skvělý sex. Ale nechodí to tak. Když se vám někdo líbí, nějaký čas s ním komunikujte. Nejlepší sex vzniká na základě propojení (proto se většina lidí nechá uvrtat do vztahu), tak ho navažte pomocí online flirtování a každodenní výměny několika zpráv. Budete se na sebe o to víc těšit!
  6. Běžte na kafe. Proboha, hlavně nechoďte do baru! Dost možná taky zjistíte, že chatování a fotky byly fajn, ale naživo tam není vůbec nic. Nebo vám nebude vonět. Nebo má tak blbé fórky, že to ve vás zabije veškerou touhu. Jistota je jistota. A když bude všechno o.k.? Ještě víc vás to nažhaví!
  7. Vynechte akohol! Jasně, je super uvolnit se skleničkou vína, ale ne, že se nalijete a potáhnete ho ve tři ráno k sobě domů. To si neužijete ani vy, ani on a dost možná se už ani neuvidíte.
  8. Dejte si sexuální rande. A udělejte to. U něj nebo u vás, kde se budete cítit nejlépe. Naplánujte si dostatek času a hezky si to užijte.
  9. Splňte si sny. Svému protějšku hezky citlivě sdělte, jaké představy byste chtěli realizovat. Zapomeňte na pravidla. Nejste ve vztahu. Užívejte si!