9 příznaků, které odhalí, když je sympaťák ve skutečnosti pěkná sketa

Redakce

Všechny holky ho už potkaly nebo o něm minimálně slyšely. Nadějný slušňák, který se najednou zvrhne a je z něho narcista, žárlivec, pokrytec. Nebo i odporná trojkombinace. Jak se dozvědět, jestli je váš objev opravdu cool, nebo jen s*ině?

  1. Kupuje vám dárečky, které k vám vůbec nejdou. Ve skutečnosti to znamená, že nechce vás, ale jinou. A vás i s vaším stylem chce změnit. Nejde mu o to vás potěšit, nýbrž si vás vychovat k obrazu svému. (jaký to je, nechcete vědět, nejste to vy)
  2. Všechno nechává na vás. Z počátku se to může jevit jako gentlemanské gesto, nicméně ve skutečnosti jde o to, že chlapec neví, kdo je, kam jde a co chce. A to je stopka.
  3. Trucuje, když nemáte čas. Když si ho pak uděláte, dává vám to pěkně sežrat. Nechává se chválit za to, že si čas udělal on. Taky vám to vyčítá ještě dlouho poté a naschvál vám přivodí situaci, na které vám záleží, a on prostě bez vysvětlení nepřijde. (ano, i muži umějí „dělat dámičku“)
  4. Říká hnusárny na vaši adresu milým tónem. Skrytý podrazák poté opáčí, že „…to byl jen vtip“. Jak takového chlapíka brát vážně a respektovat ho?
  5. Hrubě pomlouvá svoje bývalky. Proč si s nimi tedy začínal? Nemluví náhodou o sobě? K vám se sice chová hezky, ale říká vám o minulosti celou pravdu? A jak je možné, že za všechny svoje rozchody může vždycky někdo jiný, nikdy on?
  6. Pořád chce vědět, kde jste a co děláte. Na počátku vztahu je to roztomilý projev zájmu, ale když vás kontroluje i na služební cestě a vůbec pořád, může se jednat o zakukleného žárlivce. Navíc si není jistý sám sebou, a co je dámy méně sexy než nesebevědomý chudáček?
  7. Má napjaté vztahy s jinými ženami. Jestli se k nim chová s opovržením, ale vás prý zbožňuje, je to možná čas na finální budíček. Jak víte, že se tak jednou nebude chovat k vám? A ještě se třeba soudit o dítě a vydírat vás?
  8. Zdá se, že nemá emoce. Je pořád sladký? To není normální. Normální je být někdy naštvaný, cholerický, flegmatický, překvapený, šťastný, smutný atd. Přetvářka a slupka může zakrývat prázdnotu a závislost na vašem životě. Ten svůj totiž takový pán nemá.
  9. Věřte svým instinktům. Je to težké, hlavně v období růžových brýlí, ale je to kvalitní indikátor. Když prostě cítíte, že něco není “ono” a nevíte co, je možná lepší po tom nepátrat a jít o dům dále.

8 důvodů, proč se nemusíte trápit tím, že jste single

16 lidí, kteří jsou mnohem unavenější než vy