9 znamení, že váš přítel je dobrý kluk, ale nikoliv ten pravý pro vás

Eva Vogelová

Máte rády svého přítele, ale něco je ve vašem vztahu špatně. Chybí mu šťáva. Možná váš kluk není pro vás ten pravý. Zjistíte to podle několika následujících indicií.

1. Fotka na vás nepůsobí nostalgicky

Máte spolu několik fotek, na kterých vypadáte velmi spokojeně. Působíte tam jako dokonalý pár. Když se na tu fotku podíváte, nepřipadá vám to tak. Nezahřeje vás u srdce a nemáte ani pocit nostalgie na tu chvíli, kdy jste se fotili.

2. Nevíte, o čem s ním mluvit

Zdá se vám, že jde váš vztah ke dnu? Nemáte si, co říct? Spíte spolu, ale po sexu mlčíte oba jako ryby. Chybí vám společné zájmy, o kterých byste si mohli povídat.

3. Cítíte se uvolněněji, když ho nevidíte

Když jste se svým partnerem, cítíte se napjatě a trochu nervózně. Rozhodně lépe vám je, když jste jen samy se sebou. Připadáte si více uvolněné.

4. Kdykoli jste se svým klukem, myslíte na něco jiného

Máte na sebe společně s přítelem čas, ale myslíte na úplně jiné věci. Místo toho, abyste si toho vážily a věnovaly se svému protějšku, myslíte na věci, kterými byste trávily čas, pokud byste byly samy. Práce, sport, škola či záliby. Možná také přemýšlíte o věcech, které vás čekají, nebo musíte udělat. To znamená, že vás to s ním nebaví, což rozhodně není dobré znamení pro váš vztah. Nejspíš se k sobě nehodíte.

5. Uvažovaly jste o rozchodu, ale rozhodly jste se jinak

Byly jste rozhodnuté, že svému klukovi dáte kopačky, ale nakonec z toho sešlo? Udělaly jste to proto, že vám ho bylo líto a jakýmsi způsobem ho máte pořád rády. Cítily byste se hrozně, protože byste ublížily takovému super partnerovi, jakého doma máte. Když cítíte, že už ho nemilujete, měly byste se s ním rozejít, protože pak ten vztah nemá žádnou cenu. Budete se trápit oba.

6. Máte pocit, že vás má rád více než vy ho

Neustále chce být s vámi, dává vám dárečky, dělá překvapení a cítí se s vámi šťastně. Vy to však máte trochu jinak. Cítíte, že ho tolik rády nemáte, jako on vás. Nepotřebujete s ním být neustále v kontaktu.

7. Opětujete slovní spojení miluji tě jen z povinnosti

Cítíte, že se to mezi vámi dává do pohybu. Políbíte se a spíte spolu. Když vám poté váš kluk řekne, že vás miluje, slova mu opětujete. Uděláte to však jen z povinnosti, protože máte pocit, že to udělat musíte. Cítily byste se špatně, pokud byste to neudělaly. Vašemu partnerovi by to bylo navíc divné a rozhodně nemáte potřebu mu to vysvětlovat.

8. Nejiskří to mezi vámi

Když se líbáte, necítíte žádnou jiskru ani vzrušení. Nebaví vás dělat polibkové experimenty, nehrajete si s jazyky. Neflirtujete spolu. Cítíte se vedle něj spíše jako důvěrná kamarádka než přítelkyně. To je jeden ze stěžejních důkazů o tom, že se k sobě nehodíte.

9. Fantazírujete o jiných mužích

Nikdy by vás nenapadlo v reálu svého protějška podvést, avšak představujete si, jaký by byl vztah s někým jiným. To samé platí i pro sex. Pokud vám tyto představy dělají dobře, pak není co řešit, rozejděte se. Váš kluk není pro vás ten pravý.