9+1 typ lidí rozdělených podle toho, jaké mají nejoblíbenější chlebíčky: Sardelový je tichá nukleární nálož, která břehy mele

Redakce

Svět se dělí na lidi, co si dávají chlebíčky, a ty ostatní. Moderní nebo klasické, ty které milujete, ukazují na vaše životní peripetie a preference. A jestli je nemusíte, uvědomte si, že jednou do národní chlebíčkové nirvány dorostete.

  1. Sardelový chlebíček. Dávají si ho například ženy, které běžně nosí kabelky vuitonky a vše značkové je jejich každodenní chleba. Jednou za čas si ujíždí na sardeli s cibulí a pak dost smrdí. Nezdají se a jsou z nich pak nukleární nálože.
  2. Hermelínový chlebíček. Dopřeje si ho žena, která si myslí, že už ji vše dobré v životě potkalo. Jako pohlazení, které jinak nedostane, si dá tento chlebíček. Kompenzuje si tak peklo ve své hlavě, kde hermelíňák nahrazuje hezké pocity.
  3. Šunkový s vejcem. Je to jistota, kterou se zejména pánové v lahůdkách rozjíždějí. Zajímavé je, že za „rozjezdový“ ho považují i některé sedmnáctileté slečny z vybraných rodin.
  4. S rostbífem. Na rande nejen v pojetí retro je ideální v kombinaci s lahvinkou správně vychlazeného bílého. A cibulku si dáte radši oba.
  5. Chlebíček se sleděm je pro opravdové fajnšmekry, co dokáží ocenit bezproblémový skluz do krku. Ze zkušenosti se ukazuje, že nezáleží na sociální vrstvě, ale právě a jen na lásce ke skluzu.
  6. S lososem. Je to fit varianta tohoto výběru. Kromě lidí, co jsou fit, ho konzumují i ostatní. Dávají si 4 a více a jsou pak fit hlavně ve své mysli.
  7. S uherákem. Konzumují ho ti, kteří mají rádi 80. léta. Tento luxus si mohou užít například při koukání na český film z těchto let.
  8. Krabí. Je to případ lidí, pro které je náhražka lepší než originál. A že nás je…
  9. Tresčí. Je to nukleární nálož číslo 2. Zbožňují ho těhulky a právě jim se z důvodů alergických reakcí opravdu nedoporučuje.
  10. Česnekáč. OK, u hipstrů možná nezvítězí v souboji s řepou a kozím sýrem, ale v běžné populaci je to vítěz. Není třeba pro něj chodit do lahůdek, dá se připravit rychle doma. Na rozdíl od všech výše zmíněných chlebíčků je jako droga. Dokud je všechny nesníte, nemůžete se žraním přestat.

9 věcí, které pochopí ti, kteří milují vaření

6 instagramových profilů zaměřených na jídlo. Budete mít hlad…