Adele vysoudila „pětimístnou sumu“ za bulvární fotku svého syna

Redakce

Zpěvačka Adele nehodlá na své image nebulvární osoby nic měnit ani po narození synka Angela. Přesvědčila se o tom agentura Corbis Images UK, již zpěvačka zažalovala o „pětimístnou sumu“ za zveřejnění fotografie Angela na pískovišti. Fotograf snímek pořídil na procházce, během které se chlapeček poprvé podíval mezi ostatní děti na hřiště. Fotka pak vyšla v médiích s popiskou, že se jedná o zásadní milník v životě Adelina dítěte.

Poslechněte si Adele v Youradiu
Adele letos vydá desku 25 a pojede na turné

„Ta fotografie znikla na soukromé procházce, která nemá nic společného s Adeliným profesním životem. Je to čistý zásah do práva na soukromí. Adele a její partner Simon nikdy o takové fotky nestáli,“ řekla právní zástupkyně Adele Jenny Afia.

Peníze ze sporu přistanou podle právničky na účtu Angela, fotku bude muset agentura zlikvidovat a zajistit, aby ji nikdo nemohl podruhé použít. Corbis Images zveřejnili jméno fotografa a právnička se spojí také s ním. „Adele a Simon jsou rádi, že je to vyřešené, a bude-li potřeba, budou každou další causu týkající se soukromí jejich dítka řešit tímto zůsobem,“ dodala.  (red)