1000 Přání bude mít VIDEOKLIP! Ano ale kdy?! zeptame se přimo STYFFA


rumi a styff exluzivní rozhovor :D :)

StyFF -...čeká se na studio ;)

http://bandzone.cz/styffler

Ahoj chěl jsem se zeptat co tvoje tvorba a jak dlouho se tomu věnuješ ať lide vědi něco o tobě 🙂


  -Hoj..hudbě jako takové se věnuji cca rok, texty sem začal psát asi 3 roky zpátky, kdy jsem ulítával na poezii (mimochodem ulítávám na ní dodnes, takže jsem se od krátkých básniček dostal až k delším a propracovanějším textům.

  ty jsi nahrál song 1000 Přání s rumim jak se sním pracuje a kdy bude Videoklip na Svetě

-Ano, nahráli jsme ho, klip se točil minulý víkend (kde jsem se taky solidně nastyd, takže jsem taková ,,padlá oběť'' ). S Rumim se pracuje dobře, má spoustu nápadů, ale někdy je moc línej  Kdy bude klip venku ? To zálezí na rejžovi, dotáčeli jsme pouze naše a okolní scény, hlavní příběhové scény by se měli dotočit do konce tohoto týdne. Tak snad do 2 týdnů by mohl být videoklip venku.

aco Styff planuje naké EP či Demo?

-Měl jsem v plánu udělat takové menší LP, ale z časových důvodů jsem se k němu nikdy nedostal. Písně mám napsaný, není jich málo, ale prostě teď není čas a ani místo (studio je teprv ve výstavbě a táhne se to strašně pomalu), takže jestli se k LP jako takovému dostanu, je ještě vě hvězdách. Ale samostatný track čas od času nahraju, když si mě někdo řekne o spolupráci, která bude seriózní, proč ne.

studio budeš mit vlasní?

-S kámošema. Mít vlastní studio bylo vždy můj sen, proto ho zatím sám vybavím a budu ho spravovat s menší dopomocí. Zatím ale záleží na dořešení místa. Místo máme. Ale zatím vše stojí a jestli se řekne -Ano-, tak jdu ihned pracovat, aby kluci dotočili nějakou pecku

  když někdo bude chit stebou spolupraci kam se má obratit?


-Ať mi napíše na bandzone, nebo popřípadně na icq, mám ho na kapelzone taky 

  Máš nějaké koncerty? Můžou si tě lidi někde poslechnout?

  -Koncerty žádné nemám, možná maximálně ,,live'' mezi kamarádama  Koncerty jsou v plánu, časem  Zatím si mě můžou poslechnout na www(tečka)bandzone(tečka)cz(lomeno)styffler     

děkuji za tvuj volný čas ať se daři

-Děkuji, bylo mi potěšením
 

  RUMI rumi http://bandzone.cz/rumi

rumi spolů s Styffem náhral song


Témata: