Ahoy! Brno otevřelo nový klub s písečnou pláží a letním kinem

Redakce

Písečná pláž, letní kino, open air koncerty. To není pozvánka k moři, ale do Brna k přehradě, kde před třemi dny začal fungovat nový prostor Ahoy. Areál o rozloze 1500 m2 nabídne návštěvníkům hudební akce na dvou stagích i zónu pro sport a odpočinek.

„Až doteď museli v létě Brňané za dobrou hudbou jezdit na festivaly nebo naopak vyčkávat na ojedinělé a ne zcela letně laděné klubové koncerty. V Ahoy si budou moci užít čerstvý vánek, koktejly i každodenní program,“ říká Lukáš Stara, provozovatel klubu. Areál navíc nabízí několik chill-out zón a beach voleyballový kurt.

„Program klubu jsme záměrně sestavili tak, aby si v něm každý vybral alespoň jednou za léto svou srdcovou akci. Nechceme se uzavírat do žánrových škatulek, ty k letní pohodě na Priglu nepatří,“ dodává dramaturg David Novotný. Jaký program tedy klub nabídne? V pondělí pojede letní kino, které promítne kultovní filmy, v úterý přijdou na řadu komedie. Ve středu zahrají DJs, ve čtvrtek dostane prostor disco, soul a R´n B. Pátek a sobota jsou vyhrazené živým koncertům, neděle programu pro rodiny s dětmi. (red)