Album Jedinečný vol. 2

Redakce

Úspěšný rapper a kick-boxer Lukrecius Chang je na veřejné scéně známý již od roku 1998, kdy začal veřejně projevovat náklonnost ke svým dvěma životním láskám – rappu a kick-boxu. V obou zmíněných oblastech dosáhl úspěchu a patří tak mezi ikony sportu i CZ rapper.


Slibný začátek jeho kariéry byl však pozastaven v roce 2012, kdy se v Changově životě objevily nové dvě lásky – životní partnerka a jejich společná dcerka. A protože si Chang vedle své skromnosti a píle zakládá také na spolehlivosti a oddanosti, dobrovolně na čas odstavil své koníčky a zodpovědně začal pracovat jako Asistent prevence kriminality u Městské policie Karviná. K tomuto zaměstnání se časem přidala ještě pozice romského mentora na základních a středních školách, kde získal možnost pozitivně působit na mládež ze sociálně vyloučených lokalit, s cílem minimalizovat nežádoucí vlivy současné doby.
Nyní se však opět vrací na veřejnou scénu, a to nejen jako sportovec, ale především jako rapper. V současnosti vydává nové a dlouho očekávané album Jedinečný vol.2 2014.


Svým fanouškům slibuje, že dané album bude v jeho podání vskutku netradiční a jedinečné. Třeba už jen tím, že se v reakci na současné trendy rozhodl album nevydávat na CD nosiči, nýbrž jej od samého začátku jednoduše sdílet pro všechny posluchače prostřednictvím svého kanálu na YouTube.


Každý track na desce má určitý význam, pravdivý příběh a originální instrumentál. Odráží vše, co Lukrecius Chang na vlastní kůži prožil a zaznamenal ve svém okolí. V poslední době měl příležitost procestovat řadu měst v naší zemi a nasbírat tím mnoho nových poznatků a zkušeností. Velkou inspirací se mu stala také jeho práce romského mentora a asistenta prevence kriminalita, díky nimž si neustále srovnává priority a životní cíle.

 

Lukrecius Chang tímto přeje všem svým fanouškům příjemný poslech – Síla, čest, Hrdost, Pravda, Nenávist, Láska,spokojenost, Rodina, Sám proti všem – Jedinečný Vol.2

 

Tracklist

01. Osud ve tvých rukou
02. Zní to drtivě
03. Love feat Erika Fečová
04. Strach feat Riko
05. Malá cikánka feat Tuli
06. Špekulant feat Otopo (PL)
07. Svět bez hranic
08. Křivák feat Pavel Baar
09. Demostrace feat RUman , Danny
10. Sám proti všem

 

Do konce roku se navíc můžete těšit na Bonus tracky k albu, který bude v nejryzejší formě odrážet Changův jedinečný postoj k životu.

 

www.lukreciuschang.cz