Angelina Jolie vs. Jennifer Aniston: válka pokračuje

matoush

Mysleli jste si, že Jennifer Aniston rozchod s někdejším lamačem srdcí Bradem Pittem po pěti letech už strávila? Omyl! Podle plátku Star jinak sympatická herečka po Bradovi stále touží a vede o něj s jeho současnou partnerkou válku. Válku za použití pubertálních prostředků.

„Pomlouvají se, navzájem si hatí plány,“ prozradil zdroj blízký oběma dívkám. „Jennifer je dokonce schopná  zavolat Angelině uprostřed noci.“ Co ale vyvolalo novou vlnu vzájemné nenávisti mezi ženskými vrcholy nejsledovanějšího milostného trojúhelníku Hollywoodu? Jennifer Aniston se prý nikdy nevyrovnala s tím, že ji Brad Pitt opustil. A teď v ní vyvolalo novou naději, když vyšlo několik článků, že se k ní vrací. Ať už se Pitt k Aniston vrací nebo ne, jeho vztah s Angelinou Jolie neklape. Angelina totiž přes Bradův nesouhlas požádala o adopci dalšího, už sedmého dítěte.

Paris se cítí stará
Pařmenka a univerzální star Paris Hilton je v depresi. V rozhovoru pro britský Mirror si posteskla, že se cítí za zenitem. Začala ji prý zastiňovat její někdejší parťačka Kim Kardashian. „Byla jsem to já, kdo Kim přivedl do Hollywoodu,“ tvrdí. „Teď je to ona, koho zvou do reality show, do televize, a kdo je nejkrásnější. Mně je osmadvacet a sedím doma. Kim, už nejsme kamarádky.“ Redakce Koule.cz je přesvědčena, že po tomto zjištění se „zoufalá“ Kim zavřela sama v pokoji a po několik hodin k ní nikdo nesměl.

Podívejte se, jak se Kim zbavuje cellulitidy

http://www.youtube.com/watch?v=h31YzTZMbq8

Natočte video pro Lady Gaga
Lady Gaga
miluje fanoušky. Nejdřív jednomu podepíše penis, teď jim umožní dostat se na scénu jejího turné. Alespoň jako aktérům videa. Na webu vyzvala své obdivovatele, aby jí zaslali vlastní videa, z nichž pak vybere set pro své The Monster Ball Tour. A téma? „Je ostré, jednoduché a brutální: Apokalypsa, symbol zániku a znovuzrození.“

Britney stvořila aplikaci pro iPhone
Pokud jste fanoušky Britney Spears a vlastníte populární iPhone, nastal váš velký den. Popová princezna právě vydala aplikaci navanou It’s Britney!. Nenápaditý název jenom dotváří image celého produktu. Koupě této vychytávky za 1,99 dolaru způsobí, že budete neustále zavalení žhavými novinkami ze života Britney, jejími fotkami a osobními vzkazy. K dokonalosti váš telefon dovede plug in Shake Shake Shake, kde hlas popové princezny pronese větu „It’s Britney Bitch!“ kdykoliv zatřesete svým černým miláčkem. No, snili jste někdy o něčem víc?

Podívejte se na Britney ve vaně