Avicii vydá debutovou desku. Obal mají odhalit fanoušci

Redakce

Třiadvacetiletý DJ Avicii vydá již za pár týdnů své debutové album, přičemž do kampaně zapojí i své fanoušky. Deska se bude jmenovat True a na trhu se objeví již 16. září. Doposud je známo, že deska bude obsahovat celkem dvanáct písní, ostatní informace Avicii prozatím tají. Například i to, jak bude vypadat obal jeho první desky. A právě tuto věc světu představí v opravdu velkém stylu.

Poslechněte si Aviciiho v YouRadiu

Vše se odehraje v jeho domovském městě Stockholmu, kde budou v průmyslové zóně instalovány dva obří reproduktory a k nim i velká černá tabule s neprůhledným sklem. Ta bude ukrývat obal desky True a bude jen na fanoušcích, jak rychle obal odhalí. Vše bude záležet na jejich rychlosti a hlavně chuti sdílet o sobě informace. Úkolem fandů bude totiž prozradit na Twitteru nějaké tajemství, posílat své pravdivé příběhy a použít při tom hashtag #truereveal.

Každý příspěvek pomůže k tomu, aby byla částečně odkryta plocha s obalem desky True a zároveň se po dosažení určitého počtu tweetů rozezní i hudba z reproduktorů. Půjde o zbrusu novou Aviciiho píseň, která se taktéž bude odkrývat po částech. (kač)