Balaton Sound 2018 začíná už za dva týdny! Máte lístek?

mim

Festival Balaton Sound je letní pětidenní párty na pláži maďarského jezera a Češi ji milují. Hvězdnému programu letos vévodí The Chainsmokers, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Big Sean, Rita Ora, Alesso, Axwell /\ Ingorsso a spousta dalších.

Festival se koná v Zámardí od 4. do 8. července a nyní je poslední příležitost koupit vstupenky za předprodejní cenu, 22.6. se zdražují na finální cenovou hladinu. Více než tisícovka českých fanoušků taneční hudby vyrazí si užít špičku současné scény a my představujeme jejich důvody:

Parádní line-up pro EDM lovers Balaton Sound představuje každý rok řadu jmen, která právě hýbou taneční hudbou. Současnému žebříčku DJ Mag vévodí Martin Garrix. Stejně jako druzí Dimitri Vegas & Like Mike či ikona EDM David Guetta u břehu jezera Balaton fanoušky už několikrát přivedli do varu. Naopak hitoví The Chainsmokers, DJ Snake a řadu dalších uvidí návštěvníci prvně. Nechybí ani návraty po dlouhé době, Eric Prydz se vrací po 10 letech!

Taneční hudba a hip hop k sobě mají blízko

Spojení skvělé party a hip hopu funguje skvěle, což ocenili návštěvníci již v předchozích letech. Letos si návštěvníci budou moci vychutnat koncert nejen hvězdného Big Seana, ale i spousty dalších – TY Dolla $ign, Big Shaq, Craig David Pre. TS5, Giggs, Princess Nokia, Goldlink, Rich Brian, Nigh Lovell, YXNG Bane a Dreezy.

Pro 11. ročník si Balaton Sound připravil taky novinku v podobě projektu Clubs on the Beach, což bude nová scéna zahrnující vlastní stage přímo u vody, na které probíhají non stop trvající techno a house party. První den festivalu zahájí bruselská instituce FUSE, následuje REX Club. V pátek odstartuje svoji party berlínský klub Watergate. Sobota patří klubové a nahrávací značce Defected z Londýna a poslední den uzavírá Patcha.

A po loňském úspěchu není překvapením, že i letos se návštěvníci mohou tešit na populární a barevné Elrow party. Svoji skvělou show přivezou toto léto i na Balaton Sound a na pomoc si přizvou speciální DJs, nesmí chybět Britové Richy Ahmen, Patrick Topping, Steve Lawler plus Heidi či Toni Varga a mnoho dalších.

Nejen hudba

Samozřejmě, že Balaton Sound je hlavně velká párty a zábava. Balaton je dějištěm festivalu a zároveň také největším sladkovodním jezerem ve střední Evropě. Návštěvníci si mohou v rámci areálu užít dvoukilometrovou pláž, kde si každý může dopřát zábavu dle svých potřeb.

Od slunění na pláži a provozováním vodních sportů, přes řadu sportovišť, posilovny až po adrenalinové atrakce. Navíc na návštěvníky čekají i magická představení pouličních divadel, jako jsou například Big Dancers ze Španělska, němečtí Oakleaf a řada dalších.

Navíc už třetím rokem festival připravuje skvělé odpolední party na lodi. I letos vás čeká skvělý program na palubě lodi vyplouvající z přístavu Siófok. Připravte se na párty uprostřed jezera Balaton s 300 dalšími návštěvníky festivalu. Budou hrát Booka Shade, Camelphat, Palmfood a další. Tak už máte lístek?