Balaton Sound přidává další hvězdy: Armin Van Buuren, KSHMR, Galantis…

Redakce

Balaton Sound je obří pětidenní párty na pláži maďarského jezera. Zatím bylo zveřejněno více než padesát jmen, mimo jiné i například Hardwell, Tiësto, Marshmello či Afrojack. Nově mezi nimi je i Armin Van Buuren, Galantis, KSHMR a dvacítka dalších. Přestože je zveřejněn necelý program, fanoušci elektronické hudby a tanečních párty dobře ví, že je čeká neuvěřitelný prodloužený víkend. Zlevněné vstupenky jsou k dispozici do 15. března 2017.

Program festivalu Balaton Sound dostává týden od týdne finálnější tvar. Tentokrát bylo přidáno na 23 nových jmen. Během tohoto pětidenního festivalu si mohou návštěvnící užívat non stop párty na více než dvaceti místech.

Na hlavním pódiu vystoupí jména jako Armin Van Buuren, KSHMR, G-Eazy, Galantis, v obřím Arena stanu se kromě již zveřejněných jmen představí Showtek, Corey James, Raiden, StadiumX, Juicy M, Florian Picasso a Nicole Moudaber. Na dalších místech festivalu se mohou návštěvnící těšit na Claw, Troyboi, Mark Reeve, Erick Morillo, Dubfire, Art Department, Max Cooper, Hucci, TC, Emperor, Loadstar a Ellke Klejn.

Zlevněné vstupenky jsou dostupné do poloviny března (15.3.2017). Stejně jako minulý rok mají návštěvnící na výběr dvě různé varianty.

Pětidenní permanentka zahrnuje také tzv. nultý den festivalu a nabízí prožití šilené párty od začátku dokonce. Levnější, čtyřdenní varianta, nabízí čtyři oficiální dny festivalu (6. – 9. července) V nabídce jsou samozřejmě i jednodenní vstupenky.  Kdo chce na festivalu nadstandartní pohodlí, může si zakoupit VIP vstupenky, které umožňují přístup do speciálního VIP prostoru, včetně přístupu na VIP tribunu, která se nachází naproti hlavnímu podiu festival.

No a kdo tam tedy vystoupí?

Afrojack

Alison Wonderland

Armin van Buuren

Art Department

Blasterjaxx

Brutto

Carnage

Corey James

D.O.D.

Dave Clarke

Dubfire

Eelke Klejn

Emperor

Erick Morillo

Example & Dj Wire

Florian Picasso

Galantis

G-Eazy

Hardwell

Headhunterz

Hucci

Jamie Jones

Jan Blomqvist live

Jason Derulo

John Digweed

Juicy M

KIIDA

Krewella

KSHMR

Kungs

Kygo

Loadstar

Mark Reeve

Marshmello

Max Cooper

Netsky live

Nicky Romero

Nicole Moudaber

Nod One’s Head

R3HAB

Raiden

Ravitez

Robin Schulz

Sasha

Shaun Frank

Showtek

Sigma live

Stadium X

TC

The Bloody Beetroots

Tiesto

Timmy Trumpet

TroyBoi

Yellow Claw

ZEDS DEAD

Video: Adele zaválela během karaoke. Podívejte se, co všechno zazpívala

Adele na Brit Awards: Mrkněte na její live show