Balogová po vzoru Michaela Jacksona zachraňuje planetu


Martina Balogová (31) se nechala přemluvit producentem a zpěvákem Martinem Francem (41) a společně nazpívali duet, který až nápadně připomíná nesmrtelný hit od Michaela Jacksona (†51) Heal the world.

Martina Balogová (31) se nechala přemluvit producentem a zpěvákem Martinem Francem (41) a společně nazpívali duet, který až nápadně připomíná nesmrtelný hit od Michaela Jacksona (†51) Heal the world.Martina Balogová v poslední době plnila stránky médií kvůli sporu se Sámerem Issou. S tím ji pojilo několik let pevné přátelství, ale Balogová ho obětovala kvůli penězům. „Naše vztahy jsou na bodu mrazu, víc se k tomu nehodlám vyjadřovat,“ tvrdil Sámer poté, co Martina využila jeho tanečníky na koncertě, na kterém měl Sámer vystoupit, ale nevystoupil. Zda se mu do Valašského Meziříčí nechtělo, anebo mu byl málo honorář dva tisíce za vystoupení, to se asi nedozvíme.

Faktem je, že Balogová i bez Sámera jede dál, a to pod taktovkou Martina France. Ten se ujal písně, která pojednává o zlu v dnešním světě a je z pera teprve šestnáctiletého Tomáše Zíky. Jak je v současné době trendem, nechybí ani raperská vložka.

„Přijela z Ústí, kde teď momentálně žije. Nejdříve jsme si natočili své pěvecké party, potom jsme na rap pozvali rappera Skipa!, který k songu zároveň napsal text, a jako poslední krok jsme odjeli do České Lípy, kde své party nazpíval Českolipský dětský sbor,“ uvedl o novém songu France.

Témata: