Beck + Beyoncé = VSL. Poslechněte si mashup, který vznikl po Grammy

Redakce

Kdybychom neměli Kanye Westa, svět popmusic by byl nejchudší ze všech světů. A teď není řeč o Kanyeho hudbě, baletkách v klipu Runaway ani manželství s Kim Kardashian. Teď je řeč o jeho velkohubosti a potřebě dávat světu najevo, že všechny hudební ceny by měla pravidelně dostávat Beyoncé, „protože je prostě nejlepší“.

Sam Smith ovládl Grammy. Díky, že jsi mi zlomil srdce, vzkázal z pódia

Naposledy chtěl West zasáhnout o víkendu při předávání Grammy, když se dozvěděl, že cenu za desku dostal oproti Beyoncé alternativní písničkář Beck za (skvělou) nahrávku Morning Phase (recenze). Na poslední chvíli si to rozmyslel a neudělal ostudu jako před šesti lety při předávní cen MTV Taylor Swift, ovšem jeho aktu se chopil anonymní hudebník a pod vtipným nickem Beckyoncé vyrobil mashup hitů obou hudebníků Single Ladies (Put a Ring On It) a Loser. A co se neukázalo, písničky do sebe pasují až neuvěřitelně dobře! Originály si poslechněte pod mashupem. A jestli neznáte Becka, vřele vám jeho desky doporučujeme. (sli)

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/tracks/190717414″ params=“auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true“ width=“100%“ height=“450″ iframe=“true“ /]