Ben Cristovao nový klip šíří jen na Instagramu

mim

Ben Cristovao vydává po delší době nový klip, hostuje v něm rapper Reginald. Klip bude šírený výhradně na Instagramu. Ben Cristovao míří letos v září do O2 areny, kde svým koncertem oslaví deset let na hudební scéně. Jestli chcete Benův nový klip vidět, musíte na jeho Instagram, konkrétně na Instagram TV. "Prostě jsem to chtěl tentokrát zkusit jinak," komentuje netradiční cestu jedoduše Ben.

Hostem songu Stories je rapper Reginald. Skladbu produkoval opět Osama Verse z The Glowsticks, o režii klipu se postaral Marko Iglić. Záběry se natáčely v loňském roce, jde o takový Benův výběr z nejzajímavějších momentů.

“To, že postuju ty Stories, neznamená, že jsem online, znamená to, že jsem oukej a ostatní věci počkaj,“ to je docela jasný vzkaz všem, kteří nepřetržitě sledují život druhých skrze jejich sociální sítě a často jim kvůli tomu utíká ten skutečný svět a zážitky z něj.

Jde už o druhý klip, který Ben zveřejnil nejprve na Instagramu. Společně s vydavatelstvím Championship Music vymýšlí netradiční formy, jak dostat k fanouškům svou muziku. Ben Cristovao vydá letos v červnu nové album. To představí fanouškům živě na jeho dosud největším koncertě v pražské O2 areně 21. září 2019.

Na klip se můžete podívat tady.