Ben Cristovao opět hvězdou hitparád!


V pořadí už čtvrtý oficiální singl a klip charizmatického zpěváka a tanečníka Bena Cristovao s názvem Mimozemšťanka opět dobývá první příčky významných hitparád. Z úvodního druhého místa v t-music chart se už v druhém kole propracoval až na samý vrchol této prestižní hitparády na Evropě 2 a za sebou nechal i takové soupeře jako Nightwork.

 

 

Kariéra přes sociální sítě

Zatímco někteří  Benovi kolegové ze SuperStar  slaví díky  ambiciózní podpoře a kontaktům svého managementu úspěch především v klasických médiích, (ať už tištěných či elektronických), mladý zpěvák si buduje svou kariéru   hlavně sám prostřednictvím sociálních médií.  Na své oficiální fanouškovské stránce na facebooku má přes unikátních 184 tisíc fanoušků  a počet zhlédnutí videa Give me some more se už  blíží k miliónu, a to přestože rádia zatím Benovým songům nebyla nijak nakloněna.  

 

Na světové úrovni

Nové video Mimozemšťanka ocenili skvělým umístěním v hitparádách   t- music chart, MTV a na rádiu Kiss však nejen hudební fanoušci, ale  i hudební kritika.  Podle jejího hodnocení  klip dopadl na jedničku. „Prvotřídnímu videosinglu našeho jediného slušného zástupce R´n B dodal moderním elektronickým hiphopovým podkladem světovou úroveň  Benův dvorní producent Verse-Atile,“ všímá si například náš nejvýznamnější hudební portál musicserver.

 

 Nové album už na prvního máje

Kanadský muzikant a producent Verse Atile právě s Benem dokončil i nové album, které ponese název Benny Cristo a světlo světa spatří už za pár dnů – přesně na prvního máje. Soudě podle Mimozemšťanky, první oficiální ochutnávce  z desky, ale i z dalších ukázek, které zpěvák pravidelně zveřejňuje na své facebookové stránce, se fanoušci mají na co těšit!

Témata:,