Ben Cristovao se v novém klipu představuje jako kaskadér!


Na všechny posluchače moderního popu se dnes chystá zaútočit svým novým singlem a klipem Mimozemšťanka stříbrný Objev roku Ben Cristovao. Jde o první ochutnávku z jeho právě dokončovaného alba. V nové písničce se nadaný zpěvák a tanečník zároveň poprvé představuje jako talentovaný textař a také kaskadér.

 

Česká bude hezká

Mimozemšťanka,  první píseň z nové desky, překvapí především tím, že Ben opustil jistotu své oblíbené angličtiny a nazpíval ji v češtině. Text si napsal sám, tak aby mu co nejlépe seděl a vyjadřoval  jeho pocity. Původní verze však vznikla v angličtině už během nahrávání  debutového alba v Torontu.  ,,Na druhou desku  jsme si ji nechali záměrně. Během přípravy nového alba jsem ale pochopil, že pro naše  posluchače bude lepší připravit i českou verzi,“  vysvětluje zpěvák okolnosti vzniku své první české písničky.  Své oblíbené angličtiny se ale úplně vzdát určitě nehodlá, a tak se objeví i na chystaném druhém albu.

Žádné obludy nebudou 

K singlu připravil Ben Cristovao videoklip, malý filmový příběh, ve kterém nebudou chybět vesmírně krásné mimozemšťanky. ,,Nechtěli jsme z holek dělat obludy, jak je známe z amerických  filmů, nechali jsme jim ušít nadpozemské kostýmy,  jinak jsou ale pozemsky krásné,“  hodnotí své vesmírné ženy  sympatický zpěvák. Na otázku, zda jednu z nich bude  představovat i jeho dobrá kamarádka Monika Bagárová,  však nemá chuť odpovídat. „Nechte se překvapit,“ směje se a odvádí řeč jinam.  Pochvaluje si především profesionální  režii slovenské produkce Imagine Vision, známé ze spolupráce s raperem Rytmusem, ale třeba i Ewou Farnou, Chinaski či Terezou Kerndlovou.

Kaskadér našel správný směr

Natáčení klipu probíhalo po dva dny ve třech lokalitách, mimo jiné i na střechách budov. Měsíc dopředu Ben navštěvoval hodiny parkouru, aby zvládnul náročné kaskadérské kousky, které na sebe sám nachystal. A při některých opravdu tuhne krev v žilách.  ,,Nevyhnul jsem se i pár zraněním, ale s tím se musí počítat, “ komentuje Ben  adrenalinovou podívanou, kterou pro své fanoušky připravil. 

 

 

Videoklip Mimozemšťanka bude mít premiéru ve Snídani s Novou 30. 3. 2011. Ve stejný den bude exkluzivně uveden na MTV a od 31. 3. března na YouTube. Nový klip se chystá zařadit  do rotace také televize Óčko.

Témata:,