Bizárek: Žena ušila šaty z pubického ochlupení

Redakce

Módní návrháři jsou střelení a ve snaze být originální často sahají po netradičních materiálech. Designérka Sarah Louise Bryan jde ale tak daleko za hranu, že už na ni ani nevidí.

Možná si vzpomenete na senzaci, kterou před časem vzbudili šaty vyrobené pouze z bonbonů Skittles. Jejich autorka, britská designérka Sarah Bryan, si nyní připravila další vpravdě originální kousek. 

Její nejnovější model, dvoudílná večerní róba, která se skládá z velké krinolíny a podprsenky, je totiž celá pokrytá vlasy a – připravte si pytlíky na zvracení – pubickým ochlupení z rozkroků neznámých lidí, kteří jí je darem poslali na konto výzvy, kterou umístila na Twitter.

Brr! Proč to někdo dělá, říkáte si možná? Celé je to dost prosté. Sarah je totiž single matka dvou dětí a poprvé otěhotněla už ve čtrnácti letech. Chvíli byla s potomky dokonce na ulici, než se neúplně rodiny ujali přátelé. Díky svým crazy nápadům se ale dostala do povědomí nejen lidí z internetu, ale i značek a jedna jí brzy po „lentilkových šatech“ nabídla možnost vytvořit pro ni celou kolekci, což Sarah dostalo z finanční tísně. Příběh skoro jako z pohádky, že? 

A jakže takový chlupatý outfit vypadá – na to se můžete podívat do galerie. 

Káčin zápisník: Co přinesl Prague Fashion Week + návod na ultimátní trendy look letošního jara

Galerie: Modelka se syndromem kočičích očí dobývá fashion svět