Bláznivá modelka s obřími ňadry se nechala „předělat“ na černošku

Redakce

Je jí 28 let, údajně má největší prsa v Evropě a plastické operace ji stály v přepočtu víc než půl milionu korun. Jen takové tituly ale modelce Martině Big nestačí - žena německého původu se totiž před časem rozhodla stát se černoškou.

Bývala letuškou, taková všední práce se jí ale zdála příliš fádní, a tak se osmadvacetiletá Němka s pseudonymem Martina Big rozhodla stát modelkou – a ne jen tak ledajakou. S pomocí plastických chirurgů se stala majitelkou „největších prsou v Evropě“; její umělé balóny pojme pouze podprsenka velikosti 70S.

Hnědooké blondýnce to ale nestačilo a před časem překvapila své fanoušky snímky, na nichž je její bílá kůže extrémně opálená. Láskou ke slunci a samoopalovacím přípravkům se žena nikdy netajila, tohle už ale i podle jejích příznivců bylo trochu moc. „Líbí se mi to takhle víc, rozhodně se nechci přeměnit v černošku,“ reagovala na dotazy, zda neprodělává nějakou výraznější transformaci.

Nyní ale Martina svá slova naprosto vyvrátila. Zveřejnila fotografie, kde pózuje před slavným nápisem Hollywood, zcela hnědá a s velkým černým afrem. Její fanclub se rozdělil na dva tábory. Jedni vůbec nechápou, o co jí jde, druzí ji vyzývají, aby byla ještě tmavší! A co na to Martinin přítel? Ten si nechává kůži ztmavovat taky! Někteří lidé mají vážně zvláštní choutky, že? 

Česká Barbie si nechala zvětšit rty. Jak teď vypadá?

Přezdívali jí „Květáková hlava“: Kvůli urážkám musela modelka, co vypadá jako panenka, seknout s kariérou