Bratr vévodkyně Kate jako král hipsterů! Zastínil křest princezny Charlotte

Redakce

Britská princeznička Charlotte byla pokřtěna. Podívejte se, kdo všechno na slavnosti byl. A povšimněte si bratra Kate Jamese. Vyrostl z něj hipsterský fešák!

Stovky lidí před kostelem v Sandringhamu na východě Anglie vítaly britského prince Williama a jeho ženu Kate, kteří tam nechali pokřtít svou devítitýdenní dceru Charlotte. Soukromého obřadu, který vedl arcibiskup z Canterbury, se zúčastnila královna Alžběta II., její manžel princ Philip a další hosté.

Kmotrů bylo pět – Williamova sestřenice, bratranec vévodkyně Kate a tři jejich společní přátelé. Dívenka byla v souladu s královskou tradicí pokřtěna vodou z řeky Jordán. Oblečena byla podobně jako dříve její starší bratr George v replice krajkové a saténové křestní róby, kterou měla na sobě při křtinách nejstarší dcera královny Viktorie v roce 1841. Originál oblékaly do roku 2008 při křtinách všechny královské děti.

Malou princeznu dovezla ke kostelu v retro kočárku osobně její matka, oblečená ve slonovinově bílém kostýmku. Princ William vedl za ruku téměř dvouletého George, který měl na sobě stejné oblečení jako kdysi jeho otec, když se měl poprvé setkat se svým novorozeným bratrem Harrym.

Nejvíc nás ale zaujala fotka celé rodiny, která byla na slavnosti pořízena. Kate sedí uprostřed, čímž se Alžběta II. dostala snad poprvé do pozadí. A za Williamem stojí její ultra sexy bratr James, který si nechal narůst plnovous a je fakt sexy! Vypadá jako vůdce hipsterů!